تولید محتوای متنی مبتنی بر اصول سئو و خوانایی متن کاملا تالیفی در موضوعات و ساختارهای مختلف محتوایی سایت و شبکه اجتماعی شما

اهداف شما چیست و کاربران شما چه کسانی هستند؟ چه محتوایی لازم دارید؟ چه تعداد؟

قیمت‌هایی که در ادامه مشاهد می‌کنید صرفاً در راستای حمایت از کسب و کارهای ایرانی سایت‌های هدفمند با قیمت استثنایی و همان کیفیت ممتاز تعیین شده است.

مشتریان از ما راضی هستند...

تسلطی که شما در نوشتن متن‌های تجاری دارید برای من بسیار جالب توجه است. مشتری وقتی که محتوای نوشته شده توسط شما را می خواند، احساس می کند کسی دارد با او حرف می‌زند من بسیار خوشحالم از اینکه شما را پیدا کردم و می توانم از خدمات تولید محتوای استفاده کنم.

مدیر موسسه مهمان ایرانی/اصفهان

متن هایی که شما می نویسید بسیار دقیق و هدفمند است به نکاتی توجه می‌کنید که کمتر کسی به آن توجه می‌کند؛ این که کلمات را پشت سر هم قطار نمی‌کنید و از گفتن هر کلمه و هر جمله منظوری را به مشتری و مخاطب منتقل می‌کنید بسیار حرفه‌ای است.

موسسه گیلان خلاق/رشت

نویسنده بهتر از شما پیدا نمی‌کنم در همکاری با شما من مطمئنم که کار را به کاردان سپرده‌ام هر وقت موضوعی برای تولید محتوا دارم یک جمله به شما میگویم و خیالم راحت است که یک متن بسیار دقیق و هدفمند از شما تحویل می گیرم.

استودیو هشت/پردیس

محتوای مورد نیاز خود را سفارش بدهید یا پکیج تولید محتوای ماهانه را بررسی کنید.

محتوای سودآور

در تولید محتوا علاوه بر جنبه های فنی نظیر سئو باید به جنبه درآمدزایی و سودآوری آن نیز توجه شود. ماموریت اصلی تولید محتوا نهایتاً جذب مشتری و افزایش فروش است.

محتوای کاملا تالیفی

ابزارهای مختلفی وجود دارد که به کمک آن ها می توان اصالت متن را بررسی کرد. آنچه ما به شما ارائه می‌کنیم محتوای تالیفی بدون حتی یک خط کپی یا بازنویسی خواهد بود.

خدمات تکمیلی رایگان

سودآوری اساس کار ماست؛ در پکیج تولید محتوای ماهانه ساختار کدنویسی، استراتژی سئو و تدوین ساختار محتوایی سایت شما در صورت نیاز به رایگان انجام می‌شود.

برندینگ

 شما چه یک شرکت بزرگ باشید یا کسب و کاری کوچک و حتی یک فرد، تفاوتی ندارد، برندینگ برای شما یک سرمایه زیربنایی محسوب می‌شود. ما در تولید محتوا، توسعه برند شما را در دستور کار خود داریم.

سپردن کار به تیم متخصص

وقتی که از پکیج تولید محتوای ماهانه استفاده می کنید زمان بیشتری برای پرداختن به اهداف و برنامه‌های مهم کسب و کارتان دارید. ما مدیریت محتوای کار شما را تحت نظارت خودتان انجام می‌دهیم این برای شما سودمندتر است.

سئو، خوانایی و خلاقیت

تولید محتوا حرفه‌ای جدای از اینکه به سئو، کلمات کلیدی و تالیفی بودن ربط دارد، به خلاقیت و انتخاب سوژه های کاربر پسند خصوصاً عناوین جذاب وابسته است. خلاقیت اصلی جدانشدنی در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است.

خدمات تخصصی تولید محتوای متنی مبتنی بر  سئو

متناسب با نیازتان یکی از بسته‌های تالیف محتوا را انتخاب کنید.

۳۰۰ کلمه

۱۲.۰۰۰ تومان
  • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
  • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
  • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

۷۰۰ کلمه

۲۴.۰۰۰ تومان
  • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
  • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
  • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

۱۶۰۰ کلمه

۴۸.۰۰۰ تومان
  • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
  • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
  • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

پرسش‌های متداول