تولید محتوا و مارکتینگ

۴ اصل طلایی که کسب و کارتان را درآمدزا می‌کند

اصولی که در عین سادگی موجب شکست بسیاری از کسب و کارهاست

نخستین گام برای کسب درآمد و توسعه وب، هدفمندی است.

یعنی بدانید چه می‌خواهید. دنبال چه هستید! ساده به نظر می‌رسد! همه می‌گویند اینها را حفظ‌م! هه!… در عمل اما اگر اینطور بود شهر ما پر از میلیاردر بود!

پس توهم دانستن دارند، اشکالی ندارد؛ آگاهشان می‌کنیم. اگر کسی را می‌شناسید که شدیدا بی برنامه است این صفحه را برایش بفرستید!این حمایت از ما هم هست. سپاس

هدفمندی شرط اصلی درآمدزایی
هدفمندی شرط اصلی درآمدزایی
اما  برای هدف چه کارهایی باید انجام دهید و چگونه؟ طرف حسابتان هم باید معلوم باشد! همان جامعه مخاطبان. پس!

۴ شرط هر موفقیت و کسب درامد در وب

  • تعیین هدف
  • تعیین کالا یا خدمات
  • تعیین جامعه مخاطبان
  • نقشه راه

این چهار ستون اصلی موفقیت در وب است که در سایت سئو متن در مقالات آموزشی بسیاری به همین نکات ساده و حواشی آن می‌پردازیم.

۴ شرط درآمدزایی کسب و کارها
۴ شرط درآمدزایی کسب و کارها

آموزش و کسب مهارت

خب حالا وقت آن رسیده است تا کمی چیز یاد بگیریم. هرچند که متاسفانه آموزش در فضای وب فارسی اوضاع خوبی ندارد! البته شما کاری به این مثلاً دوره‌های آموزشی با آن عبارت‌های تبلیغاتی گول زننده نداشته باشید! شما باید یک‌سری مهارت‌ها را بیاموزید.

  • دیجیتال مارکتینگ
  • ابزارهای رسانه‌ای
  • ابزارهایی نظیر وردپرس
  • کمی تولید محتوا 
  • قدری هم سئو

اینها را به رایگان در آموزش‌های سئو متن به شما خواهیم آموخت.

تولید محتوا و تداوم

شما باید آهسته و پیوسته محتوا تولید کنید. متناسب با نیاز کاربران و مشتریان خودتان در زمینه‌ای که تخصص دارید.

 بدون تردید پس از این چهار گام اصلیکه ابتدا گفتیم، با گذشتن سه ماه از فعالیت مستمر شما، موفقیت‌تان حتمی است. آنچه در این سطور کوتاه خواندید حاصل سالها تجربه در حوزه وب و رسانه است. هر چند کمی مبهم است اما آن چهار اصل واضح و شفاف گفته شده است.

صبر کنید! هنوز شروع نکردم!

من ساعت‌ها بر روی این فایل صوتی مطالعه و تکرار و تحقیق کردم تا ناب و،مفید و ارزشمند باشد. راز موفقیت را در فایل صوتی بشنوید.

در این فایل صوتی شما می توانید چهار اصل مهم در راه اندازی کسب و کار سودمند و موفق را بیاموزید. مطمئناً پیش از آنکه نیازبه یادگیری مهارت های تخصصی و ابزارهای حرفه‌ای تولید محتوا داشته باشید، باید دانش دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید.

در این کارگاه آموزشی صوتی می‌آموزید چگونه نگرش صحیحی به وب و کسب و کار خودتان  داشته باشید.

کسب درآمد از وب
کسب درآمد از وب

آنچه که موجب سودآوری و موفقیت کسب و کارها می شود ابزار و مهارت نیست! پیش از این دو اصل مهم، یک فرآیند باید اتفاق بیفتد. که ما اسم آن را فرایند سودآوری گذاشته‌ایم.

شاید دیده  باشید افرادی که برای ضرر کردن به دنیا آمده اند! این افراد معمولاً هر کاری که بکنند نمی توانند درآمدزایی کنند در مقابل افرادی که از شصت فرسخی صدای پول را تشخیص می‌دهند.  اینها فرایند سودآوری را درک کرده‌اند و آنها به خرجشان نرفته، ربطی هم به تحصیلات و مدرک ندارد! دانش است، فهم قوانین، درک و احترام به آن

نتیجه هم می‌شود احترام متقابل ثروت، به این آدم‌ها

این فایل صوتی را بشنوید و اگر خواستید برای توسعه کسب و کارتان محتوا تولید کنید می توانید مطلبی که درباره آموزش تولید محتوا نوشته شده را مطالعه کنید.

در صورت نیاز از طریق شبکه‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام با ما تماس بگیریدبا ما تماس بگیرید پاسخگوی شما هستیم.

آنچه که مسلم است شما از طریق ارتباط مستقیم با ما میتوانید خیلی راحت تر از نظر وزیر اطلاعات را در مدت زمان اندک به دست بیاورید ما برای کمک به کسب و کار های فارسی و سایت های کسب و کارها بسیار با انگیزه و مشتاق هستیم.

ما معتقدیم راهکارها و ابزارهایی که ارائه می‌کنیم در این زمینه بسیار کارآمد هستند و کسب و کار شما را با تحول چشمگیری روبرو می‌کند.
برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن