خدمات تولید محتوا

همه چیز درباره ساخت سایت

مشاوره کامل در خصوص طراحی سایت و فروشگاه

اگر قصد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دارید پیش از آن لازم است اطلاعاتی در این باره پیدا کنید ما همه مسائلی که پیش از سفارش ساخت سایت یا فروشگاه آنلاین باید بدانید را به شما می گوییم در صفحه اختصاصی مربوط به سفارش طراحی سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی این سایت توضیحات کامل تری در خصوص قیمت نمونه کارها و سایر اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده شده است با این حال اگر پرسشی برای شما باقی ماند از طریق اطلاعات تماس در تلگرام یا واتساپ با ما ارتباط بگیرید شما حتی می توانید به ما پیامک بزنید یا تلفنی با ما گفتگو کنید.

ما را بشناسید

اثبات ما مهم است این که شما ما را قبول داشته باشید اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین خاطر چند جمله ای درباره خودمان توضیح میدهیم تا شناخت دقیق و روشنی از کسی که بنا به شما مشاوره بدهد پیدا کنید به هر صورت تا ما را باور نداشته باشید انتظار اینکه توصیه های ما را بپذیرید منطقی به نظر نمی رسد.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن ۱ گروه غیردولتی و مردمی است که با حضور تعدادی از کارشناسان برنامه نویسان و متخصصان حوزه وب در زمینه های گوناگون نظیر وردپرس برنامه نویسی php ای اس پی دات نت جاوا پایتون و همچنین کارشناسان سئو و بهینه سازی صفحات اینترنتی برای موتورهای جستجو کرد و نویسندگان باتجربه که بیشتر از ۱۷ سال در حوزه تخصصی خود فعالیت مستمر داشته و دارند با هدف ارائه خدمات اینترنتی به کسب و کارها و نخبگان و به طور خاص شرکت های دانش بنیان و افراد برای ایجاد و توسعه کسب و کار به طور کلی حمایت از فعالیت های سایبری ایرانیان راه اندازی شده است.

گروه فرهنگ و تمدن نه به دنبال عنوان سازی برای فعالیتهای خود بوده و نه نیازی به آن ندارد اما ما واقعاً یک گروه تحقیقاتی هستیم چرا که در حوزه‌های مختلف قبول پروژه می‌کنیم و در خصوص تمامی پروژه هایی که اجرا می کنیم اعم از آموزشی و اجرایی بنا را بر مطالعه و پژوهش و تحقیقات تخصصی گذاشتم سپس به مرحله اجرا وارد می‌شویم.

گروه فرهنگ و تمدن تنها ویژگی و تفاوتی که با افراد و تشکل های دیگر دارد این است که کارشناسان این گروه به جز روزمرگی ها و اهداف اقتصادی و شغلی خود،  دغدغه های غیر تجاری و انسانی در راستای حمایت از فعالیت‌های عام المنفعه ایرانیان دارند. 

در همین راستا و بدیهی است که خدمات و سرویس های مختلفی که ما ارائه می کنیم با توجه به سیاست های حمایتی و اصل پشتیبانی از کسب و کارها نخبگان و شرکت های دانش بنیان شرایط مالی ویژه‌ای ارائه می‌شود.

همچنین لازم است به استحضار شما برسانیم که بسیاری از فعالیت‌های تجاری گروه فرهنگ و تمدن که با قیمتهای گزاف توسط و شرکت‌های همسو ارائه می‌شود، اینجا بسیار ارزان است.

این مسئله به معنی تفاوت کیفیت خدمات ما با سایرین نیست انگیزه های شخصی و بحث حمایت از کسب و کارهاست؛ آن هم در شرایطی که هموطنان و نخبگان ما نیاز به حمایت دارند. این حمایت‌ها برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. پس لطفاً  پایین بودن قیمت خدمات ما را سوء تعبیر نکرده و دلیل بر پایین بودن سطح کیفی خدمات ندانید.

در خصوص طراحی سایت مهمترین مسئله این است که شما می خواهید با سایت چه کنیم یعنی پس از ساختن سایت چه برنامه ای برای سایتتان دارید آیا محتوای مناسبی در اختیار دارید یا توان تولید آن را ندارد در مجموعه خود می بینید یا نه این مسئله مهمترین مسئله است به عبارت دیگر ساختن سایت از جهاتی بسیار ساده و بدون دردسر است یا می تواند باشد مهم کاری است که شما با سایت می کنید. نظیر سئو تولید محتوا ارائه خدمات و سایر برنامه هایی که می‌تواند به عنوان ساختار محتوا یا استراتژی کسب و کار شما باشد.

محتوای این صفحه در دست تکمیل است و به زودی سایر مطالب مورد نیاز به آن افزوده خواهد شد. شما می توانید از طریق اطلاعات تماساطلاعات تماس در تلگرام یا واتساپ با ما گفتگو کنید همچنین برای بررسی قیمت های ما به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید.

این متن با تایپ صوتی تهیه،شده،است. ایراداتی،در آن وجود دارد.

 

 

 

.

User Rating: ۴٫۶ ( ۲ votes)
برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن