سئو

مهمترین مسائل در سئو + توصیه‌های طلایی

نکات برگزیده مطلب

  • آموزش مختصر و مفید
  • نکات تحلیلی و بررسی شده
  • پشتیبانی از سوالات کاربران
  • توسعه و بهبود محتوا

بدون هیچ مقدمه ای ابتدا تعیین سطح می‌کنیم این نوشتار احتمالاً به درد کسانی که همین حالا در حال انجام پروژه سئو برای سایتی مثل ایرانسل هستند نمی‌خورد، اما برای صاحبان کسب و کارها و مدیرانی که می خواهند مشتریان خود را افزایش دهند و همه افرادی که به نوعی با سئو ارتباط دارند مناسب است. دست کم این یک مدل آموزشی پر بار است که به هیچ قیمتی کاربران را با ربات‌های گوگل معامله نمی‌کند و وقت آنها را با توضیحات بیهوده یا مطالب معمولی سئو هدر نمی‌دهد.

سئو هیچ مساله پیچیده ای ندارد اصلاً هم روش های سلیقه ای ندارد شاید شما هم شنیده باشید که می گویند هر کسی یک روشی برای خودش دارد نه این طور نیست دلیلش را می گویم.

سئو راهی برای موفقیت ندارد! همینطوری در مسیر موفقیت حرکت می‌کند؛ به شرطی که اشتباه نکنید. اما تا دلتان بخواهد راه‌‌های زیادی دارد که به شکست می‌رسند.

در واقع شما هیچ کاری نکنید، تولید محتوا را درست انجام بدهید؛ سئو با شما همراه می‌شود و تا مراحل بسیار قابل‌توجهی پا به پای شما می‌آید؛ بدون اینکه کار خاصی لازم باشد.

رمزی که فقط حرفه‌ای‌ها آن را بلدند

سایت شما در باره وردپرس است اما شما روی موضوع خود تمرکز نمی کنید یعنی به جای تمرکز بر روی مباحث وردپرس به دیجیتال مارکتینگ می پردازید به تولید محتوا می پردازید به سئو می پردازید به مباحث غیر مرتبطی که شناخت آنها سخت هم هست می پردازید و نتیجتاً اولین گام را به سمت شکست برمی‌دارید

بنابراین تمرکز در موضوعی که موضوع تخصصی شما به حساب می آید یکی از اساسی ترین مسائل در سئو شما می باشد

اشتباه نکنید

آفیس محتوای خود را اصولی تولید کنید و در انتشار محتوا اشتباه نکنید اساساً بسیاری از مشکلات مدرسه و به خاطر انتخاب های غلط یا کارهای به اصطلاح خلاقانه و نوآورانه است شما کارتان را آب کنید بدون اینکه به این ور و آن ور سرک بکشید! آن وقت خواهید دید که یکی از مزاحمت آن می‌شود و ربات ها نیز شما را رصد کرده و رتبه مناسب را به شما می‌دهند.درباره چه موضوعی می‌خواهید بدانید؟ ما این کار را برای تان انجام می دهیم . مختصر و مفید و البته دقیق. این رایگان است و یکی از اهداف شکل گیری گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن.

موضوع موردنظر را در نظرات بگویید!

قرار است به کسب و کار مردم کمک کنیم؛ و به سهم خودمان دستی به سر و گوش محتوای فارسی وب بکشیم؛ حمایت از کسب‌وکارها و شرکت‌های دانش‌بنسان برای ما مهم است. از منو اصلی سایت به صفحه خدمات تجاری ما دسترسی دارید.

آیا این محتوا مفید بود؟

به عشق نویسندگانی که ۱۷ساعت در روز کار می‌کنند!

ما را حمایت کنید تا قدرتمندتر باشیم.

User Rating: ۴٫۶۳ ( ۵ votes)
از طريق
سایت سئو متن
منبع
سئو متن

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن