تولید محتوا و مارکتینگ

مهمترین سنت دنیای دیجیتال

اینترنت آدم نیست که کلاه سر کسی بگذارد!

دنیا قاعده و قانون‌های مختلفی دارد.

 رسم و رسوم آداب و سنت هایی که تغییر پذیر نیستند!

در دنیای مجازی هم همینطور

یکی از این سنت‌ها این است که دنیای مجازی نسیه کار نمی‌کند!

یعنی اینکه بگویید: اگر سایت راه بیفتد بعد برایش هزینه می‌کنم یا اینکه بگویید اگر کسب و کارم به درآمدزایی برسد بعد نیرو استخدام می‌کنم بر خلاف سنت‌های دنیای دیجیتال است.

شایع ترین اشتباهی که درباره سنت‌های دنیای دیجیتال مرتکب می‌شوند درباره محتوا و سئو است آنها می‌گویند سئو سایت ما خوب شود بعد اقدام به تولید محتوا می‌کنیم به نظر شما چنین مدیری تصمیم درستی گرفته است اساساً در کیک از اینترنت و دیجیتال مارکتینگ دارد را چگونه ارزیابی می‌کنید

 

پس اول شما باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اینترنت هم به شما روی سخاوتمندانه اش را به شما شان بدهد. در واقع شما اگر یک پل بزنید اینترنت برای شما ۳۳ پل میزند!

 اینترنت آدم نیست که به او بگوییم اگر راه دارد اولش ما یک چشم نشان بده اینترنت یک فضای دیجیتال است که روح انسانی ندارد بنابراین خودتان را خسته نکنید چون پاسخی نمی‌گیرید در مقابل نگران این هم نباشید که کلاه سرتان برود.

چون باز هم دنیای دیجیتال آدم نیست که کلاهبرداری کند یکسری واقعیت‌ها و فرآیند حساب شده و دقیق است که هر کسی آن را اجرا کند به نتیجه خواهد رسید فکر می‌کنم این مبحث به اندازه کافی گویا بود اساساً یکی از دلایلی که ما حاضریم در بسیاری از پروژه‌ها سرمایه گذاری کنیم و تا کنون نیز انجام داده ایم همین است چون مطمئنیم که کار اگر درست انجام شود نتیجه می‌دهد.

 

این متن با تایپ صوتی تهیه شده ایرادات املایی و انشایی دارد که پوزش می‌طلبیم.

به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۸ ساعت کار می‌کنند این محتوا را اشتراک بگذارید.

 ممنون از محبت شما

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن