سئو و خوانایی

محتوای کپی بلیط پانچ شده است

اگر اینطور بود سالانه میلیاردها تومان صرف تولید محتوا نمی‌شد!

یکی از مشکلاتی که در اینترنت ما وجود دارد بحث کپی کردن محتوای دیگران است ما در ایران به‌حقوق معنوی افراد کمتر احترام می گذاریم و مالکیت فکری و معنوی را به رسمیت نمی شناسیم و این خیلی بد است . موضوع درباره پیامدهای منفی این اقدام غیر حرفه‌ای  است.

یعنی ما با جنبه اخلاقی آن کاری نداریم.صد هزار مطلب کپی یک ریال هم ارزش ندارد!اجازه بدهید مبحث محتوای کپی را اینطور ادامه بدهیم که آیا محتوای کپی برای گوگل ارزشی دارد یا نه جواب واضح است که هیچ ارزشی برای گوگل ندارد اما چرا؟

بازنشر محتوا و ضررهای آن

فرض کنید شما سرمربی یک تیم فوتبال هستید برای آغاز فصل مهاجم هافبک دروازه‌بان و همه پستها تیم بازیکن مورد نیازتان را خریداری کرده اید و بازیکن ذخیره هم دارید.

در چنین شرایطی اگر یک بازیکن هم سطح همان بازیکنانی که دارید به شما پیشنهاد شود آن را به تیم راه می‌دهید؟ مطمئنا نه چون شما در آن پست بازیکن دارید از طرفی بازیکن پیشنهاد شده چیزی بیشتر از بازیکن فعلی شما ندارد از طرفی او با فضای تیم آشنا نیست.

در حالیکه بازیکن فعلی کاملاً به اوضاع آشنایی دارد هم شما او را می شناسید و هم او شما را و این یک برگ برنده برای بازیکن فعلی محسوب می شود.

ضرر های کپی کردن محتوا
ضرر های کپی کردن محتوا

این محتوا قبلا ایندکس شده!

دوستان عزیز در یک نتیجه جستجو که گوگل پاسخ هایی برای ارائه به کاربران خود دارد اگر قرار باشد شما از راه برسید و بگویید من را به عنوان پاسخ به جستجوگران ارائه کن باید چیزی سرتر از پاسخ قبلی داشته باشید اما شما کپی یک متن دیگر هستید پس بنابراین به هیچ وجه چیزی سرتر ندارید متوجه شدید ماجرای کپی و بی ارزش بودن متن های کپی برای گوگل و سئو چگونه است. در ادامه یک ابزار برای اینکه بتوانید محتوای کپی را از غیر کپی تشخیص دهید به شما معرفی می‌کنیم با استفاده از لینک زیر شما به یک صفحه هدایت می شوید که متن مورد نظرتان را در آنجا پیست کنید و پس از آنالیز به شما می گوید که آیا این متن قبلا در گوگل منتشر شده یا نه؟

مقاله ویژه  از همکاران خود کلید واژه قرض کنید!

 

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن