سئو

خدمات ما و روش تولید محتوای سئو شده

آنچه می‌نویسیم مبتنی بر اصول سئو و خوانایی متن است

سئو و نوشتن متن بر اساس اصول حرفه‌ای سئو یکی از ارکان تولید محتوا در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است. همچنین خوانایی متن نیز از اولویت های بسیار مهمی است که متناسب با نوع محتوا به آن توجه ویژه ای داریم. محتوایی که بر مبنای قوانین سئو تعریف نشود از دسترس کاربران خارج بوده و بلااستفاده خواهد ماند.

رفع موانع سد راه سئو

چنانچه به هر دلیلی سایت شما ایرادات یا نقایصی داشته باشد که مانع از پیاده سازی سئو در تولید محتوای شما باشد؛ تیم فنی ما موارد مشکل ساز را اصلاح کرده و سایت شما را از نظر سئو بهینه سازی می کند. بدون تردید اگر سایت شما دارای ساختار صحیح سئو باشد، آنچه که ما تعریف می کنیم با سایت شما کاملاً همخوانی داشته و اگر نیاز به هماهنگ سازی باشد توصیه های لازم را به شما ارائه می کنیم.

کلید واژه ها

روند اجرای سئو در خدمات تولید محتوای ما به گونه ای است که کلیدواژه‌های درخواستی مشتری را به صورت یکسان در تمامی بخش های محتوا استفاده کرده و سعی می‌کنیم از مترادفها نیز به میزان کافی در کنار کلید واژه ها استفاده کنیم.

ما توجه ویژه ای به ۱۰۰ کلمه اول محتوا داریم و سعی می کنیم پاراگراف ها را با جملات قدرتمند و فعل های واضح بنویسیم فاصله‌ها و نیم فاصله‌ها ،نشانه ها و علائم نگارشی تماماً در ملاحظات سئو ما مورد توجه قرار می گیرد. نکته بسیار مهمی که در سئو متن وجود دارد این است که محتوا باید یکپارچگی معنایی داشته باشد.

یکدستی محتوا

تردید نکنید گوگل با توجه به رشد روز افزون هوش مصنوعی و تکنولوژی هایی که در اختیار دارد نوشتاری که از چند جمله‌ی نا همگن تشکیل شده باشد را از محتوای یکدست و منسجم تشخیص داده و فرق بین این دو را می‌فهمد.

آنچه که مسلم است محتوای تولیدی در سایت سئو متن در سریعترین زمان ممکن، ایندکس شده و متناسب با ویژگی های دیگری که سایت شما دارد همواره به عنوان یک محتوای سبز در خدمت شما و اهدافتان خواهد بود.

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن