سفارش تولید محتوا

محاسبه آنلاین هزینه‌ها، ارسال متن سفارش و ثبت سفارش

تولید محتوا . طراحی سایت . گرافیک . انیمیشن و کلیپ . تولید محتوا ماهانه . خدمات سئو . دوره‌های آموزشی

فرم ثبت سفارش آنلاین

سفارش خود را اینجا ثبت کنید و توضیحات مربوطه را وارد نمایید. شما باید پرداخت را از طریق سیستم مالی خودتان انجام دهید. ما از درگاه پرداخت استفاده نمی‌کنیم.
  • خدمات ما

    ما خدمات زیر را با تضمین کیفیت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به شما ارائه می‌کنیم.
  • متن و توضیحات سفارش

  • 0 تومان
    اگر خدمات شما با فعالیت های ما تناسب دارد ما به جای دریافت هزینه از شما خدمات دریافت میکنیم به عنوان مثال ما با یک مرکز طراحی قالب های وردپرس ایجاد قرارداد داریم به آنها خدمات تولید محتوا ارائه می کنیم و در مقابل از محصولات آنها خریداری می‌کنیم.

این سفارش یک همکاری مثبت و بدون تعارف معامله‌ای شیرین برای شماست. این را نظرات و میزان رضایت مشتریان ما ثابت می‌کند. اینجا نقطه آغاز یک تحول برای کسب و کار شماست.  یک تیم حرفه‌ای با کوله باری از تجربه با انگیزه فراوان در کنار شماست!

ما بخوبی می‌دانیم که تنها راه موفقیت و توسعه پایدار، رضایت حداکثری کاربران است.

اینجا همه چیز خلاقانه منطقی و به حق انجام می شود.

شما می توانید از طریق فرم زیر هر نوع خدماتی که نیاز دارید را از ما دریافت کنید. کافیست اطلاعات خود را وارد کرده و خدمت مورد نظر را تیک بزنید. همچنین بنا به دلایل امنیتی و بخاطر راحتی کاربران ما ترجیح دادیم تا از درگاه پرداخت مستقیم در سایت مان استفاده نکنیم. بنابراین شما پس از آنکه سفارش تان را ثبت کردید می‌توانید هزینه آن را باید با هر شیوه‌ای که تمایل دارید پرداخت کنید.

مثلا اگر از اپلیکیشن آپ برای امور بانکی استفاده می‌کنید، مبلغ سفارش را از همان طریق پرداخت کرده و کد پیگیری را برای ما ارسال کنید.

شما از طریق شبکه‌های اجتماعی در واتساپ تلگرام و اینستاگرام می‌توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین شماره تلفن‌های تماس با ما در بخش مربوطه در اختیار شما قرار دارد.

از  شما دعوت می‌کنیم در سایت سئو متن عضو شوید. این عضویت به نفع شماست و به ما امکان می دهد تا بتوانیم خدمات بهتری به شما ارائه کنیم. خدمات گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در حوزه تولید محتوا متنی، طراحی محتوای گرافیکی، ساخت کلیپ و انیمیشن، خدمات سئو و طراحی سایت است.

برای تولید محتوا پول پرداخت نکنید

اگر شما محصولات و خدماتی دارید که فکر می کنید برای ما مناسب است میتوانید به جای پرداخت پول به ما خدمات ارائه کنید. برای این کار لازم است موضوع را با ما مطرح کنید. ما این امکان را برای همکاری بیشتر با کسب و کارها فراهم کرده ایم.