تولید محتوا مبتنی بر اصول سئو و کپی‌رایتینگ

فعال‌ترین شرکت تولید محتوا ایرانی در سال ۲۰۲۰

تولید محتوا کاری مسولانه است

اگر شما یک شرکت یا کسب و کار دارای سایت باشید حتما به سئو و محتوای خوب برای دستیابی به مشتری و فروش بیشتر نیاز دارید. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به عنوان یکی از شرکت های تولید محتوا می تواند خدمات ارزشمندی به شما کمک کند خدماتی که فراتر از یک تولید محتوای ساده است شما از ما محتوا دریافت نمی کنید! بلکه ما را درگیر توسعه و پیشرفت کار خود می کنید چون  در پروژه های تولید محتوا فقط به اینکه متن و طرح را اجرا کنیم و بنویسیم و به کاربر تحویل دهیم فکر نمی کنیم.

ما به دنبال این هستیم که چگونه می شود با تولید محتوا مشتری ما به هدفش برسد بنابراین محتوای یک وسیله به حساب می آید نه هدف که بخواهیم به فکر جمع و جور کردن و خلاص شدن از آن باشیم!

آیا شما منکر این هستید که یک نویسنده مسلط به سئو و مارکتینگ بهتر از یک نویسنده معمولی است؟!

وقتی که  هدف ما چنین مسئله ای باشد، یعنی موفقیت شما؛ با بسیاری از جنبه‌های دیگر کار شما درگیر می‌شویم

نویسندگانی که به  سئو و مارکتینگ مسلط هستند

شرکت تولید محتوا
وقتی که در اینترنت موضوع را سرچ میکنید به محتواهای بر می خورید که تاریخ بسیار قدیمی دارند اما هنوز هم در صفحه نخست گوگل جا خوش کرده اند

دریافت خدمات تولید محتوا از گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن یعنی شما مشاوران و کارشناسان حرفه ای در کارتان دارید که به توسعه فعالیت‌ شما کمک می کنند بدون اینکه برای شما هزینه مضاعفی ایجاد کنند و خرج روی دستتان بگذارند.

این محتوا به خاطر آنکه اصولی تولید شده‌اند و بر مبنای اصول علمی محتوانویسی تالیف شده اند همیشه برقرار می مانند گوگل هرگز آنها را از دست نمی دهد.

محتوایی ماندگار بدون تاریخ انقضا

ما می کوشیم محتوایی و مفهومی و عمیق تولید کنیم تا با گذر زمان ضمن جذب کاربران بیشتر و تحقق اهداف سئو به ماندگاری شما نیز کمک کنید. پیش از تولید محتوا اطلاعات جامع و کاملی از از موضوع فعالیت های شما به دست می آوریم و این کار را با استفاده از اعات که از خود شما دریافت می‌کنیم انجام می‌دهیم همچنین از منابعی بیشماری که در اینترنت وجود دارد استفاده می‌کنیم تا شناخت بیشتری از موضوع پیدا کنیم اما هرگز حتی در حد یک جمله هم کپی متن و حتی بازنویسی را وارد پروژه نمی کنیم چرا که هم کاری غیر حرفه ای است و هم از طریق ابزار تشخیص محتوای کپی براحتی قابل تشخیص است و ما خودمان ابزارهای آن را به کاربران معرفی کرده ایم.

 اساساً برای یک نویسنده حرفه ای تعریف محتوا بسیار آسان تر است از بازنویسی آن… این نکته را از هر نویسنده حرفه‌ای که بپرسید تایید خواهد کرد

  • دریافت اطلاعات پروژه از شما
  • مطالعه رقبای شما
  • شناسایی مسائلی که موجب توسعه فعالیت ها در کسب وکار شما هستند
  • تالیف محتوا مبتنی بر اصول سئو
  • امکان ویرایش و اصلاح محتوای تولید شده
  • امکان ویرایش های بعدی و بروزرسانی های آتی

قیمت منطقی و متناسب با واقعیت

در بررسی قیمت تولید محتوا که بسیاری از افراد و شرکت های تولید محتوا برای ارائه خدمات مطالبه می کنند نوعی زیاده خواهی مشاهده می شود که بدون شک از روی استیصال و یا عدم توانایی این افراد در جذب سفارش واقعی است. آنها قیمت های گزاف بابت تولید محتوا از کاربران خود مطالبه می کنند و این مسئله جای تامل دارد.

آیا دریافت مبلغی حدود یک میلیون تومان برای تالیف یک مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای یک مزاح نیست؟ آیا این بیزینس صحیح و سالمی است. البته در مواردی ممکن است شعر یک شاعر که چند ساعت هم بیشتر نمی شود یا مقاله ای علمی که نتیجه سالها تحقیقات و مطالعه علمی و پژوهشی است صدها هزار دلار هم ارزش داشته باشد اما صحبت سر تولید محتوای دیجیتالی است.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

در یک بررسی ظاهری به راحتی می توان فهمید که این نویسندگان و یا شرکت های تولید محتوا از آن جایی که امیدی به دریافت سفارش ندارند سعی می کنند با این قیمت های تزئیناتی و تشریفاتی ناکامی های خود را در جذب مشتری پوشش دهند.

تولید محتوا چیست و چه انواعی دارد

بمطمئنا کاربران و مشتریان تولید محتوا به این رفتارهای موهوم توجهی نمی کند! هر چند که این موسسات و مراکز صوری که با این رویه غلط اغلب از یک سایت راکد فراتر نمی روند می توانند با کمی مطالعه و درک واقعیت های حاکم بر بازار تولید محتوا نه تنها کسب و کار خود را توسعه دهند بلکه به فضای بحران زده محتوای فارسی موجود در وب نیز کمک کنند.

شما می توانید علاوه بر دریافت خدمات تولید محتوا اصول تولید آن را نیز از ما بیاموزید.

سرمایه گذاری در تولید محتوای سایت های فارسی

بهترین شرکت تولید محتوا
شرکت تولید محتوا

سرمایه گذاری گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در پروژه های محتوایی محدود به فعالیت هایی که خود ما ارائه می کنیم نمی شود در صورتی که نیاز به اجرای هرگونه پروژه در زمان های مختلف انگلیسی عربی باید دیگر زبان ها برای تولید محتوا وجود داشته باشد همراه شما هستیم تا بتوانیم از طریق محتوا فعالیت های خود را توسعه دهید

تاکید بر روی این نکته که خودِ تولید محتوا هم دون برنامه ریزی و داشتن استراتژی راه به جایی نمی برد بسیار ضروری است.

با توجه به توضیحات ارائه شده گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن ضمن مجکوم کردن هرگونه سودجویی از مشتریان و افرادی که به محتوا بعنوان ابزار مهم در توسعه وب نیاز دارند سعی کرده است با تنظیم تعرفه های منطقی تولید محتوا ضمن توسعه فعالیت های خود به کسب و کارها و سایت های نوپا کمک کند تا فعالیت خود را گسترش دهند

اگر شما شرکت دانش بنیان هستید می توانید از خدمات ویژه ما با تخفیف استثنایی استفاده کنید.

هچنین اگر شما برای توسعه فعالیت‌های خود نیاز به محتوا دارید ما می توانیم در کار شما سرمایه گذاری کنیم

محتوا تنها راه موفقیت و ماندگاری در وب است

محتوایی که هم واقعا محتوا باشد نه مشتی کاراکتر به هم چسبیده!

سرمایه گذاری گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در پروژه های محتوایی محدود به فعالیت هایی که ما ارائه می کنیم نمی شود در صورتی که نیاز به اجرای هرگونه پروژه در زمان های مختلف انگلیسی عربی باید دیگر زبان ها برای تولید محتوا وجود داشته باشد همراه شما هستیم تا بتوانیم از طریق محتوا فعالیت های خود را توسعه دهید


شتاب‌دهنده گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.