سفارش طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

مهمترین مسئله در طراحی سایت اینترنتی و فروشگاه آنلاین این است که برای شما سودمند باشد و به تحقق اهدافتان کمک کند. تولید محتوا و سئو ارکان سایت شما هستند. سرعت، امنیت، رابط کاربری کارآمد از ویژگی‌های بدیهی هر سایت اینترنتی است. فروشگاه شما جزو اموال حقیقی شما به حساب می‌آید. سایت شعبه دوم شماست و یک نمایشگاه دائمی ۲۴ ساعته که به طور کامل توسط ما پشتیبانی می شود.

ادامه معرفی 100%

گرافیک . رابط کاربری . کدنویسی

100%

استراتژی سئو . ساختار محتوایی

100%

پشتیبانی مسولانه به همراه آموزش

از مشتریان خواستیم صادقانه بگویند!

از اینکه با دقت پروژه سایت مرا راه اندازی کرده اید از شما سپاسگزاریم جالب توجه این بود که به هیچ وجه با بزرگنمایی سعی در پیچیده جلوه دادن کار نداشتید تردیدی نیست هر کاری زحمت خودش را دارد اما صداقت مهمترین شرط همکاری است من صداقت شما را صمیمانه به شما تبریک می گویم.

همکاری با سایت شما برای من باعث افتخار است. از همه شما خصوصاً جناب مهندس تشکر می کنم. خدماتی که به ما ارائه کردید دور از انتظار و بیش تر از چیزی بود که با هم توافق کردیم.  دلسوزی و مسئولیت پذیری شما باعث شد هموار شما را به دوستان و همکارانم معرفی می کنم امیدوارم که نام شرکت فرهنگ و تمدن را بیشتر بشنوم تا همگان بهره‌مند شوند.

کدنویسی و سازگاری

کاملا ریسپانسیو و هماهنگی خودکار با تمامی دستگاه‌ها و دیوایس های مختلف

سئو اختصاصی

سئو و بهینه سازی ممتاز همراه اول تکنیک های سئو سیال که رتبه سایت شما را در گوگل بالا می‌برد

محتوای ثابت

محتوا مهمترین مسئله در سایت شماست.حتما می‌دانید ما کارشناسان زبده‌ای در محتوا نویسی داریم!

پشتیبانی دوستانه

پشتیبانی دوستانه کارآمدترین ساز و کار برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان است. در این روش ضمن پایبندی به اصول حرفه‌ای و مسئولیت‌هایی که در مقابل مشتریان داریم؛ از طریق شبکه های اجتماعی با آنها در ارتباط هستیم و در پیش‌آمدهای احتمالی راهکارهای لازم را سریعاً پیاده سازی و ارائه می‌کنیم.

پشتیبانی در گروه فرهنگ و تمدن بیشتر جنبه آموزشی دارد چون سایتی که به شما تحویل داده می‌شود کاملا بهینه بوده در حالت عادی هرگز دچار مشکل نمی‌شود.

بدون هیچ هزینه‌ای از ما پشتیبانی موردی بگیرید Church of Zen 32% Zen Zilla 21% Zen of the Future 64% Zen for Dummies 14% Zen Life 100%
دکمه بازگشت به بالا
بستن