وقتی شما اینجا هستید، یعنی اهمیت محتوا را می‌دانید؛ همین کافیست تا شما را مخاطبی کاردان بدانیم! شرایط تولید محتوا در سایت سئو متن از جهات مختلف منافع مشتریان را تامین و اهدافشان را برآورده می‌کند. توجه مدیران سایت‌ها به اصل محتوانویسی مسئله‌ ارزشمندی است و شایسته‌ تحسین؛ چرا که ترویج جایگاه تولید محتوا، رشد و اعتلای جامعه  را به دنبال دارد.

در ادامه شرایط، تعهدات و پرسش‌های متداول پیرامون سفارش تولید محتوا را به اتفاق شما بررسی می‌کنیم. چنانچه پس از بررسی متن حاضر  پرسشی برایتان باقی ماند با ما تماس بگیرید.

بنیان فکری

تولید محتوا به خودی خود هدف نیست . ما محنوایی تولید می‌کنیم که سودآور است و ساختار هدفمندی را دنبال می‌کند.

چنین نگرش و خدماتی علاوه بر نویسندگی و سئو نیازمند تخصص در حوزه‌‌های مختلفی نظیر برنامه‌نویسی، وردپرس اندروید گرافیک و مهارت‌های توسعه وب است.

ما در سایت سئو متن از دانش و تجربه متخصصان حرفه‌ای در زمینه‌‌های یاد شده بهره‌مند هستیم.

متخصصانی که در حوزه کاری خود کارشناسان شناخته شده‌ای هستند و در کنار انگیزه‌‌های شغلی و تجاری دغدغه‌‌های غیر مادی نیز دارند.

مشتری مداری و نگرش مسئولانه گروه فرهنگ و تمدن باعث شده تا بسیاری از نخبگان و مدیران سایت‌ها، موسسات و شرکت‌‌های دانش‌بنیان، کسب‌وکارها و حتی سئوکاران حرفه‌ای که به دنبال نیروی متخصص، خلاق و در عین‌حال آشنا به اجرائیات و پروژه هستند، تمایل بیشتری به همکاری با ما داشته باشند.

 

خدمات عام‌المنفعه و رایگان

لازمه‌ی توسعه خدمات ما در زمینه تولید محتوا، طراحی سایت، سئو انتشار مقالات و برگزاری دوره‌‌های آموزشی متعدد بوده که از این رهگذار افراد مستعد، جوانان علاقمند و کاربران بسیاری که به دنبال آموزش‌‌های مفید و آموختن تخصص‌‌های حرفه‌ای در حوزه تولید محتوا سئو برنامه نویسی بودند از محصولات و خدمات آموزشی ما بهره‌مند شوند.

ویژگی‌‌های عمومی خدمات تولید محتوا

از نظر ما هر محتوایی شرایط و اقتضائات خاص خود را دارد. بنابراین نمی‌توان ویژگی‌‌های و شرایط تالیف متنی که نا نوشته است را از پیش بیان کرد! با این حال برخی دغدغه‌هایی که معمولا مشتریان تولید محتوا دارند را در قالب پرسش و پاسخ به شما ارائه می‌کنیم.

 

ویژگی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن چیست؟

ما گروه هستیم! و به اصول نویسندگی و کپی رایتینگ در سطوح عالیه مسلط هستیم. بدیهی است که در سئو بعنوان یکی از پایه‌های اصلی تولید محتوا اشراف کامل داشته و مخاطبان فارسی زبان را به خوبی می‌شناسیم.

 

خوش بود گر محک تجربه آید به میان

مهمتر از همه قریب به ۲۰ سال در حوزه رسانه و ارتباطات تحصیل و مطالعه و تدریس کرده‌ایم.

 

ما در حال توسعه فعالیت‌هایمان هستیم و به همین خاطر شدیداً به مشتریان راضی نیاز داریم! آیا این برای اعتماد شما کافی نیست؟

 

آیا قوانین سئو رعایت می‌‌شود؟ چه مواردی

ما سئو را از محتوای جدا نمی‌دانیم.اساسا سئو یعنی یک محتوای تمام عیار که همه اصول و قواعد مقررات را رعایت کرده است.

 • از نشانه گذاری‌ها و تگ‌بندی‌ها
 • با چگالی و خرج کردن کلید‌واژه‌ها و مترادف در کلیه بخش‌‌های محتوا
 • تعداد کلمات در جمله
 • اندازه پاراگراف‌ها
 • ایجاد انکر تکست هایی برای تسهیل لینک‌سازی داخلی
 • مهمتر از همه اینها مفهوم محتوا
 • مفید بودن
 • یکپارچگی متن

اطمینان از اصالت محتوا

ابزار‌‌های وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها این مساله را بررسی کنید و آنها را در اختیارتان قرار می‌دهیم با اینحال تعهدی که در قرارداد به مشتریان ارائه می‌‌کنیم ضمانت بخش صداقت حرفه‌ای ماست.

 

تالیف یا بازنویسی؟

بازنویسی محتوا نیز نوعی کپی معنایی محسوب می‌شود؛ فراموش نکنید هرگز با مترادف سازی ن می‌توان محتوای جدیدی تولید کرد و گوگل به مساله را به خوبی می‌فهمد. هر چند که در بررسی‌ها محتوا کاملاً یونیک باشد.وما در تولید محتوا رویکرد تالیفی داریم و اساس کار ما با تحلیل شکل می‌گیرد قضایا را تحلیل می‌کنیم و محتوای جدید خلق می‌کنیم.

 

آیا قواعد نگارشی زبان فارسی رعایت می‌‌شود؟

این پرسش را در بخش سئو پاسخ داریم با این حال کلیه قواعد نگارشی نظیر نقطه گذاری ویرگول فواصل نیم فاصله‌ها قواعد املایی و انشایی رعایت می‌شود.

 

البته خواسته مشتریان در چگونگی اجرای قواعد نگارشی تاثیر گذار است چون برخی از همکاران بر این باورند که رعایت نیم فاصله می‌تواند به کلمات کلیدی آسیب بزند.

 

آیا تصاویر مرتبط با متن نیز ارائه می‌‌شود؟

دانلود تصاویر بابت هر ۳۰۰ کلمه یک تصویر مرتبط ارائه می‌شود.

 

اگر نسخه صوتی سفارش را بخواهیم امکان پذیر است؟ با چه هزینه‌ای

بله. پادکست قابل قبولی از هر محتوا که بخواهید برایتان تولید می‌‌کنیم. هزینه‌ها در صفحه قیمت‌ها درج شده است.

 

اگر نسخه ویدیویی سفارش را بخواهیم چقدر هزینه دارد؟

بله امکان پذیر است. طبقه تعرفه

 

در سوژه یابی و انتخاب موضوع چگونه عمل می‌‌کنید؟

طبق اصول تولید محتوا مبنا بر نیاز کاربران در راستای اهداف پروژه.

 

اگر کلا از محتوای تولید شده خوشمان نیامد چه؟ باید هزینه پرداخت کنیم؟

البته ما شما را در جریان همه مراحل کار قرار می‌دهیم؛ اما اگر خوشتان نیامد عذرخواهتان خواهیم بود و هزینه نیاز نیست پرداخت کنید. اما نتیجه بگیریم توانایی ارائه خدمات به شما را نداریم و مجدداً به هیچ وجه سفارشی از شما دریافت نمی‌کنیم.

 

آیا باید نام شما را بعنوان نویسنده در مطلب بنویسیم؟

چنین اقدامی نشان‌دهنده لطف و حسن نیت شما به مجموعه ماست و مطمئنا از دید ما پنهان نخواهد بود با این حال شما تعهدی در این زمینه ندارید چون محتوا متعلق به شماست.

 

امتیاز و حق نشر محتوای تولید شده متعلق به چه کسی است؟

واضح است متعلق به شما چون هزینه آن را پرداخت کرده اید.

 

آیا محتوایی که به مشتری تحویل می‌‌شود در سایت سئو متن منتشر می‌‌شود؟

خیر به هیچ وجه مگر با کسب اجازه و رضایت کامل مشتریان

 

آیا از سفارشات انجام شده بعنوان نمونه شما استفاده می‌‌شود؟

خیر صرفاً با کسب اجازه از مشتری

 

آیا لینک یا اطلاعاتی از شما بعنوان تولید محتوا در سفارش درج می‌‌شود؟

خیر اما مشتریانی که به ما لینک می‌دهند خصوصاً مشتریانی که سایت آنها دارای رتبه قابل قبولی باشد خدمات ویژه‌ای به آنها ارائه می‌کنیم تا جبران این حسن نیت‌شان را کرده باشیم.

 

آیا کار‌های اجرایی مربوط به انتشار محتوا را هم انجام می‌‌دهید؟

خیر؛ این جزو تعهدات ما نیست ما محتوا را در قالب فایل ورد با پسوند Docx به شما تحویل می‌دهیم.

 

اگر بخواهیم همکاری دائم داشته باشیم قیمت‌ها تغییر می‌‌کند؟

به حجم محتوایی که در ماه دارید بستگی دارد.

 

مسولیت صحت مطالب تولیدی با کیست؟

ما به عنوان تولید کننده محتوا مسئولیت آثار خود را می‌پذیریم. البته شما پیش از انتشار آن را بررسی می‌کنید. با این حال آن چه می‌نویسیم هرگز بر خلاف قوانین حقوقی و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران نبوده و به حقوق دیگران تعدی نمی‌کند. حتی اگر شما را بررسی نکنید.

 

آیا امکان تغییر و ویرایش مجدد متن وجود دارد؟

سه بار و اگر تغییرات اگر جزئی باشد معمولا در لحظه انجام می‌شود. اما با توجه به اصل مشتری مداری، هرگونه تغییرات منطقی در دفعات متعدد بدون دریافت هزینه انجام می‌شود.

 

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می‌‌شود و چقدر؟

بر اساس کلمه . البته این بهترین شیوه نیست چرا که هر محتوا را با موضوع آن باید ارزیابی و محاسبه کرد، اما محاسبه قیمت بر اساس کلمات بهترین روش موجود است. روشی که قابل محاسبه بوده و داد و ستد آن را امکان پذیر می‌کند.

 

هزینه‌‌های مربوط به تولید محتوا را چگونه و به چه حسابی واریز کنیم؟

شماره حساب ما در بخش اطلاعات تماس در دسترس شما مشتریان عزیز قرار دارد.

 

آیا بابت خدماتی که ارائه می‌‌کنید فاکتور فروش هم صادر می‌‌کنید؟

بله کلیه فاکتور‌های مربوط به هر مشتری صادر و تحویل می‌گردد.

 

اگر به هر دلیلی مشتری از خدمات راضی راضی نباشد هزینه‌‌های پرداختی عودت داده می‌‌شود؟

بله ما بابت کاری که مشتری از آن راضی باشد هزینه دریافت نمی‌کنیم و موظفیم آنچه مشتری می‌خواهد را پیاده سازی کنیم.

 

آدرس شما کجاست؟

ما برای انجام امور اداری نظیر دریافت مجوز‌های سایت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا امور حقوقی از آدرس دفترمان در استان خوزستان استفاده کرده‌ایم. جهت ملاقات حضوری لطفا تلفنی هماهنگ کنید.

البته از آنجایی که هر کدام از نیرو‌های گروه ما در یک نقطه از کشور ساکن هستن، مانند بسیاری مجموعه‌های سایبری فعالیت ما نیز در بستر اینترنت پیگیری و دنبال می‌شود.

 

آدرس و نشانی دقیق دفتر حقوقی ما در اعتبارنامه اینماد، ساماندهی، گواهی‌های صنفی ما درج شده است. (مستندات ما در مرحله نهایی است و بزودی صادر و منتشر می‌گردد)

ایمیل رسمی برای مکاتبات کاری؟

Bamatabala(@)Gmail.Com

 

در صورت نیاز به ارتباط و گفتگوی تلفنی با چه شماره‌هایی تماس بگیریم؟

اطلاعات تماس با ما به صورت کامل در بخش مربوطه در دسترس شماست. شما می‌توانید در شبکه های اجتماعی با ما گفتگو کنید.

مشتریان از ما راضی هستند...

تسلطی که شما در نوشتن متن‌های تجاری دارید برای من بسیار جالب توجه است. مشتری وقتی که محتوای نوشته شده توسط شما را می خواند، احساس می کند کسی دارد با او حرف می‌زند من بسیار خوشحالم از اینکه شما را پیدا کردم و می توانم از خدمات تولید محتوای استفاده کنم.

مدیر موسسه مهمان ایرانی/اصفهان

متن هایی که شما می نویسید بسیار دقیق و هدفمند است به نکاتی توجه می‌کنید که کمتر کسی به آن توجه می‌کند؛ این که کلمات را پشت سر هم قطار نمی‌کنید و از گفتن هر کلمه و هر جمله منظوری را به مشتری و مخاطب منتقل می‌کنید بسیار حرفه‌ای است.

موسسه گیلان خلاق/رشت

نویسنده بهتر از شما پیدا نمی‌کنم در همکاری با شما من مطمئنم که کار را به کاردان سپرده‌ام هر وقت موضوعی برای تولید محتوا دارم یک جمله به شما میگویم و خیالم راحت است که یک متن بسیار دقیق و هدفمند از شما تحویل می گیرم.

استودیو هشت/پردیس

قیمت‌ها و ثبت سفارش آنلاین

شما به صفحه ثبت سفارش می‌روید خدمات و قیمت‌های ما را ببینید.

محتوای سودآور

در تولید محتوا علاوه بر جنبه های فنی نظیر سئو باید به جنبه درآمدزایی و سودآوری آن نیز توجه شود. ماموریت اصلی تولید محتوا نهایتاً جذب مشتری و افزایش فروش است.

محتوای کاملا تالیفی

ابزارهای مختلفی وجود دارد که به کمک آن ها می توان اصالت متن را بررسی کرد. آنچه ما به شما ارائه می‌کنیم محتوای تالیفی بدون حتی یک خط کپی یا بازنویسی خواهد بود.

خدمات تکمیلی رایگان

سودآوری اساس کار ماست؛ در پکیج تولید محتوای ماهانه ساختار کدنویسی، استراتژی سئو و تدوین ساختار محتوایی سایت شما در صورت نیاز به رایگان انجام می‌شود.

برندینگ

 شما چه یک شرکت بزرگ باشید یا کسب و کاری کوچک و حتی یک فرد، تفاوتی ندارد، برندینگ برای شما یک سرمایه زیربنایی محسوب می‌شود. ما در تولید محتوا، توسعه برند شما را در دستور کار خود داریم.

سپردن کار به تیم متخصص

وقتی که از پکیج تولید محتوای ماهانه استفاده می کنید زمان بیشتری برای پرداختن به اهداف و برنامه‌های مهم کسب و کارتان دارید. ما مدیریت محتوای کار شما را تحت نظارت خودتان انجام می‌دهیم این برای شما سودمندتر است.

سئو، خوانایی و خلاقیت

تولید محتوا حرفه‌ای جدای از اینکه به سئو، کلمات کلیدی و تالیفی بودن ربط دارد، به خلاقیت و انتخاب سوژه های کاربر پسند خصوصاً عناوین جذاب وابسته است. خلاقیت اصلی جدانشدنی در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است.

خدمات تخصصی تالیف محتوا

واژه‌هایی که به‌جای شما با مردم حرف می‌زنند.

می‌دانید ویژگی این خدمات چیست؟! اینها با هدف افزایش فروش و تکنیک‌های کپی رایتینگ تولید می‌شود.

اگر تولید محتوای ویژه با اهداف فروش نیازتان نیست؛ برایتان محتوای استاندارد می‌نویسیم. محتوای استاندارد ما  هم چیزی کم ندارد، محتوای کپی رایتینگ چیزهایی اضافه‌تر دارد! وگرنه...

۳۰۰ کلمه

۲۴.۰۰۰ تومان
 • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
 • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
 • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

۷۰۰ کلمه

۴۶.۰۰۰ تومان
 • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
 • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
 • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

۱۶۰۰ کلمه

۸۸.۰۰۰ تومان
 • محتوای تالیفی روان و کاربرپسند
 • مبتنی بر سئو و خوانایی متن
 • انتخاب موضوع کاربرپسند و جذاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن