با ارسال پیام، یک تیم حرفه‌ای تقریبا به استخدام شما در می‌آید؛ بدون هیچ هزینه‌ای

تمایل دارید از تجربیات گروه تحقیقاتی فرهنگ و برای توسعه کسب و کار اهدافی که در اینترنت دارید استفاده کنید؟

به ده‌ها مرکز معتبر و صدها مدیر و متخصصی که از این خدمات بهره برده‌اند بپیوندید.

 از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی زیر پیام بدهید تا مشاورانی با تجربه را در کنار خود داشته باشید.

همه چیز را با یک پیام شروع کنید

۰۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸

همه شبکه‌های اجتماعی ما با این شماره کار می‌کند.

حالا اطمینان دارید که مشخصات شما در  هیچ سیستم تبلیغاتی و پنلهای ارسال ایمیل ثبت نمیشود این ارتباط مستقیم با کارشناسان روابط عمومی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است.

wb-axes-dark

کمپین تخصصی مدیران هدفمند

با توجه به توسعه همه جانبه اینترنت دیجیتال مارکتینگ به یک تجارت مولتی سودآور، وسیع، رقابتی و شاید بد نباشد بگوییم عرصه کارزار کسب و کارها بدل شده است.

در چنین شرایطی بسیار ساده لوحانه است اگر فکر کنیم با ابزار های قدیمی دیجیتال مارکتینگ نظیر  ایجاد صفحات اینستاگرام و حتی راه اندازی سایت غیر هدفمند وتولید محتوای گاه به گاه می‌توان در این کارزار، غنیمتی به دست  آورد.

تنها مسئله‌ای که می‌ماند این است که!

شما یا باید قید این فرصت را بزنید و قید حقی که از این بازار پرسود دارید را بزنید!

و به کسب و کار سنتی و اما باید مختصری که از اینترنت نصیبتان می شود قناعت کنید؛

یا برای حضوری قدرتمند و موثر در بازار اینترنت و نبرد مارکت‌ها خود را تجهیز کرده، رقابت کنید و لذت دستاورد‌های پرسود این بازی برد برد را با حمایت حرفه‌ای‌های این عرصه نصیب خود کنید.

تحت حمایت ما هستید

بازاریابی چریکی یا پارتیزانی

دوره‌های آموزشی

دانش بسیار مهم است. از طرفی بهره مندی شما از امکانات و دسترسی های اینترنت، بسته به میزان مهارت شما در استفاده از ابزارهای حرفه ای است. آموزشهایی که به صورت کلاسیک یا بهتر است بگوییم سنتی ارائه می شود، کمترین میزان مهارت را به شما می آموزد. همین امر سبب می‌شود افراد زیادی با این که در دوره‌های گرانقیمت شرکت کرده‌اند، توانایی کار اجرایی را ندارند. دوره های آموزشی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن چه دوره های رایگان و چه دوره های فروشی، از روش تدریس مدرن و کاربردی، مبتنی بر مثال با پشتیبانی‌های وب نامحدود ارائه می‌شود.

wb-profile-02

خدمات تولید محتوا و سئو

تولید محتوا و سئو دو مبحث کاملا مرتبط هستند که جدایی میان این دو برندینگ و کسب و کار شما را با مشکلات جدی مواجه می کند. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن تولید محتوا و سئو را کاملا حرفه‌ای و کاربر پسند به شما ارائه می‌کند. تولید محتوای متنی، محتوای گرافیکی و محتوای ویدیویی، از ساختارهای پرکاربرد تولید محتوا است. انیمیشن‌های حرفه‌ای، اینفوگرافیک‌های کاربر پسند و محتوای متنی مفید در کنار خدمات سئو که ما ارائه می‌کنیم موفقیت شما در اینترنت را تضمین می‌کند.

IMG_20190604_005624_258

طراحی سایت، اپلیکیشن و رابط کاربری

راه اندازی سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن های اندروید همچنین طراحی رابط کاربری کارآمد از دیگر خدمات اجرایی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در سایت سئو متن است. ما با استفاده از شیوه‌های مختلف، فروشگاه و سایت شما را احیا کرده و شعبه اینترنتی برایتان دایر می کنیم. البته با توجه به بروز رسانی‌هایی که در چند سال اخیر برای وردپرس ارائه شده، به نظر می رسد این سیستم مدیریت محتوا  بهترین گزینه برای راه اندازی سایت‌های تجاری است.

نبرد مارکت‌ها و مدیران هدفمند

تمایل دارید از تجربیات گروه تحقیقاتی فرهنگ و برای توسعه کسب و کار و فعالیت‌ خود در اینترنت استفاده کنید.

ما معتقدیم نگرش همه چیز است! و مدیران و صاحبان کسب و کارها همواره نیازمند برخورداری از نگرشهای پویا و اثربخش هستند تا در ساختاری هدفمند به اهداف خود دست پیدا کنندـ

برنامه‌ جامع برای توسعه کسب و کارها داریم

ما برای شما سایت می‌سازیم

 تا شعبه مجازی شما کسب و کار و پایگاه مرکزی شما در دنیای وب دایر شود.

فروشگاه اینترنتی شما را می‌سازیم

 تا نمایشگاه آنلاین و فروشگاه دائمی محصولات و خدمات شما همیشه در دسترس مشتریان و کاریران باشد.

سیستم مدیریت مالی و فروش شما را ایجاد می‌کنیم

تا با روش‌‌های مدیریتی سنتی خداحافظی کنید و از همه امکانات مدرن بهره مند شوید.

 برای شما محتوا تولید می‌کنیم

 تا برندینگ شما را ایجاد یا توسعه دهیم و مشتریان جدید را با شما و اهدافتان پیوند بزنیم. 

 خدمات سئو اختصاصی

تا به میلیونها مشتری و کاربری که در شهر و استان و سرتاسر جهان به محصولات و خدمات شما نیاز دارند نزدیک و نزدیک‌تر،شوید. و از امکانات ارزشمند کمپانی بزرگی به نام گوگل تحت عنوان سئو بهره مند شوید. 

به کارمندان و پرسنل شما آموزش می‌دهیم

بهره‌وری شما افزایش یابد و بتوانید در یک برنامه میان مدت با توانمندی و ثبات هر چه بیشتر، از کمپین خارج شده و کاملا مستقل اهدافتان را دنبال کنید. شما از پشتیبانی طلایی بهره‌مند‌ هستید.

کمپین مدیران هدفمند

 به شما به عنوان مدیر، تصمیم گیرنده و سیاست گذار اصلی فعالیت و کسب و کاری که دارید مشاوره و آموزش‌های اختصاصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و توسعه وب ارائه می‌کنیم.

تا نگرش وسیع‌تر و شناختی دقیق‌تر نسبت به ظرفیت‌ها و ابزارهای تجارت الکترونیک پیدا کنید.

بستن