تولید محتوا مبتنی بر اصول سئو و کپی‌رایتینگ

راهنمایی خدمات سئو

اگر قصد دارید خدمات سئو دریافت کنید باید نکاتی را در این خصوص بدانید. در بسیاری از موارد شاید شما اصلا نیاز به استخدام سئو کار نداشته باشید. و بتوانید با برخی بهینه سازی‌ها به صورت اتوماتیک به آنچه که مد نظر دارید دست پیدا کنید.

پس به شما توصیه می‌کنیم با دقت این صفحه را مطالعه فرموده و در صورتی که پرسشی دارید از طریق تلگرام یا واتساپ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه شود.

از نظر یک مشتری، در پروژه سئو نتیجه نهایی مهم است. اما اینکه رتبه شما به سطح قابل قبولی برسد اما در نهایت منجر به تعامل با مخاطب نشود سودی برای شما نخواهد داشت.

همچنین چون کدنویسی، زبان برنامه نویسی، گرافیک، محتوا، رابط کاربری و… در بهینه،سازی یک سایت تاثیر دارند، نمی توان بدون توسعه سایر بخش‌ها انتظار خوبی است فعالیت یک سو کار داشت.

چه وقت خدمات سئو لازم نداریم

در این که هر کاری باید اصولی و توسط متخصص انجام شود تردید نکنید تردیدی نیست که اگر شما یک کسب و کار معمولی هستید یا یک شرکت فعالیتهای روزمره شما در حال انجام است شاید بتوانید با دریافت برخی مشاوره ها اجرای بهینه سازی های مقدماتی که بسیار مهم هستند سایت خودتان را تعداد زیادی پیاده سازی کنید به طور خلاصه می توان گفت تا زمانی که شما هنوز هدف و برنامه مشخصی ندارید برای شما لازم نیست اهدافتان را سریعاً و دقیقا معلوم نکنید نه تنها انجام فعالیت سئو امکان پذیر نیست بلکه کار حرفه ای شما را نمی پذیرفت چرا که اساس سئو برنامه ریزی و هدفمندی بر اساس آمار است همچنین زمانی که شما بودجه مناسب برای کارتان در اختیار ندارید به نظر می رسد انجام فعالیت های سئو خصوصاً خرید بک لینک یا انتشار رپرتاژ آگهی نه تنها سودی ندارد بلکه بسیاری از فرصت های شما را از بین برده و جایگاه برند شما را متزلزل می کند

سئو بی محتوا معنا ندارد

صراحتاً به شما عرض می کنم سئو بدون محتوا کمی بالاتر از یک مسئله بی معنی است! این را از آنجا می گویم که برای هزینه محتوا اغلب به دلیل نداشتن دانش نوعی نگرش (خرج اضافی) مطرح میشود.

درباره و محتوا مقاله جدا نشدنی هستند مگر اینکه سایت شما دارای جایگاه قابل قبول و ممتازی باشد به گونه ای که ساعت کار شما ایجاد کند مسائل مربوط به سه و به صورت مستقل و مجزا مدیریت و راهبری شود در چنین شرایطی هم تیم تولید محتوا می بایست با تیم سئو هماهنگی و همکاری داشته باشند این مسئله در خصوص سایت های با آمار بازدید بالا که سمت و سو و فعالیتشان کاملاً مشخص است مصداق دارد.

یک مثال برای درک صحیح زمان‌بندی و تعیین تاریخ برای مشتریان سئو

اگر بخواهم یک جمع‌بندی تو این جا داشته باشم باید بگویم شما در یک سایت معمولی خوب هستید چرا که برنامه مشخصی دارید استخدام کارشناس سئو می تواند به شما کمک کند از طرفی شما باید سئو محتوا محور را در دستور کار خود قرار دهید لطفاً توجه کنید منظورم بازاریابی محتوایی نیست.

از بی اطلاعی مشتری سواستفاده نشود

در برخی موارد مشتری از میزان رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر خود اطلاعی ندارد به عنوان مثال او نمی داند که با انتشار یک مقاله و انجام بهینه سازی های اولیه در کلمه کلیدی مورد نظر دیده می شود در چنین شرایطی باید راهنمایی های لازم به مشتری ارائه شده و هرگز با پیچیده جلوه دادن کار خود به مشتری را دچار مشکل نکنید پروژه را همانگونه که هست برای مشتری تشریح کنید و فراموش نکنید همین بهینه سازی ها و توصیه های شما در قالب اقدامات مقدماتی دستمزد و هزینه های خود را دارد که لزوماً از فتح کلمات کلیدی کمتر نیست

زحمت متخصص نادیده گرفته نشود

برخی مسائل نظیر سئو و مسئول فنی در حوزه طراحی سایت با وردپرس مانند کوه یخی هستند که حجم وسیعی از آن در زیر آب قرار دارد و دیده نمی شود کارفرمایان باید همواره متوجه این موضوع باشند که علی رغم وجود افراد غیر حرفه ای در همه صنف ها وجود دارند هرگز کار حرفه ای بدون زحمت انجام پذیر نیست بنابراین اگر دانش مواجهه یا درک موضوع را نداریم از اظهار نظر و تصمیم و قضاوت کنیم با این حال آنچه که می تواند راهگشا باشد گفتگو ها و تعهدات و شرایط ابتدایی همکاری است که اگر به دقت و سریع کاملا شفاف بیان شود این مشکل بر نمی‌خورد و وظایف سئو کار به عنوان پیمانکار و مدیران سایت عنوان کارفرمایان پروژه های سئو کاملا واضح و قابل بررسی خواهد بود

پذیرش مسولیت سئو بصورت مجزا در سطوح پایین

همانطور که پیشتر از این هم گفتیم خدمات سئو به صورت مستقل در کسب و کارهای کوچک نمی‌تواند انتخاب هوشمندانه و عقلانی باشد.

در چنین شرایطی با توجه به ارتباط مقوله های مختلف برنامه نویسی و گرافیک و برندینگ به بحث سئو می بایست سئوکار در همه جنبه های پوشش را داشته باشد و در واقع از یک متخصص و پشتیبان که تواند ارائه خدمات در زمینه های دیگر هم داشته باشد استفاده شود بسیار منطقی است.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.