خدمات تولید محتوا

دوره‌های آموزش خصوصی

قبل از شرکت در دوره آموزش خصوصی مطالعه فرمایید

شما قصد دارید در دوره آموزش خصوصی شرکت کنید تا مهارت هایی که بلد نیستید را یاد بگیرید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست و انواع و اقسام امکانات را دارد. شما با وردپرس به طرز عجیب و گسترده‌ای همه کار می توانید بکنید؛ کافی است آنها را بشناسید و بدانید چگونه از آنها استفاده کنید.شاید باورتان نشود که می‌توان با همین امکانات رایگان وردپرس از طریق مخزن در دسترس شماست سایت های فوق حرفه‌ای ساخت و امکاناتی که تاکنون برای آن صدها هزار تومان پول خرج کرده اید را به راحتی و رایگان به خدمت بگیرید.

آموزش خصوصی وردپرس
آموزش خصوصی وردپرس

اینها توانایی چگونه برایتان فراهم می شود؟! بدون شک به جز در یک فضای آموزشی کاربردی و کارگاهی نمی توان مهارت سایت سازی را آنگونه که باید، به دیگران یاد داد.

بسیاری از مشکلات با جستجو یا دوره آموزشی حل نمی شود

خودتان هم می دانید بسیاری از اطلاعات خیلی ساده را نمی توان براحتی آموخت. در واقع پاسخ بعضی از پرسش ها را در هیچ جستجو یا دوره آموزشی نمی توان پیدا کرد.

آنها نمی خواهند به شما یاد بدهند

تازه اینها در شرایطی است که آموزش دهنده شما (چه یک مدرس باشد چه دوره و فیلم آموزشی) عمیقاً بخواهد به شما یاد بدهد! یعنی خساست به خرج ندهد.

آنها نمی توانند به شما یاد بدهند

از طرف دیگر گاهی ممکن است فردی بخواهد به شما یاد بدهد اما این قدرت را نداشته باشد دانش توان و روش تدریس مناسبی برای آموز به شما را ندارد.

آموزش خصوصی وردپرس و سئو
آموزش خصوصی وردپرس و سئو

ما در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن هم می خواهیم با هم می توانیم به شما آموزش دهیم.

معرفی مدرس دوره‌های خصوصی وردپرس

اجازه بدهید از خودم به عنوان نویسنده این سطور و مدرس دوره های آموزش وردپرس به شما اطلاعاتی درباره خودم بدهم. مدرسی با سابقه ۱۸ سال و نیم فعالیت آموزشی، پژوهشی، تدریس و تحقیق و مطالعه…هر کدام از این واژه ها معنا و جایگاه خود را دارد پژوهش، تدریس، تحقیق، مطالعه و آموزش… بنابراین صادقانه به شما بگویم کسی قرار است به شما آموزش بدهد که کارش را خوب بلد است و به عنوان یک معلم به جایگاه حساس و مسولیت خطیر تدریس آگاهی دارد و برای شما وقت می گذارد.مهمتر از این تسلط به مباحث فنی و خصوصا مهارت‌های تدریس و متد آموزشی است که در نتیجه کار بسیار موثر است.

شاید اینطور حرف زدن در هر جای دیگر به جز اینترنت خودشیفتگی و خودستایی محسوب شود و این حس خوبی به آدم نمی‌دهد. به همین خاطر لازم می دانم از شما مخاطب گرامی به این خاطر عذر خواهی کنم

من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن و سایت سئو متن از طرفی عمیقاً قصد ارائه آموزش های مفید به کاربران را داریم و از طرفی با انبوهی از مشکلات و دست اندازهای منطقی و غیر منطقی مواجه هستیم!بالاخره اینکه به کاربر اثبات کنیم به معنی واقعی کلمه دوست داریم کاربران مان که هموطنان ما هستند یاد بگیرند، آن هم به بهترین نحو این شناخت دادن ها تنها راهی بود که به نظر ساده و کم دردسر است.

اجازه بدهید آموزش وردپرس را به محتوا پیوند بزنم. شما نمی‌توانید وردپرس‌کار باشید اما هیچ چیز از تولید محتوا ندانید، چرا که اساسا این سایت ساز یعنی وردپرس، برای انتشار محتوا است و حتما می دانید شما با یک سیستم مدیریت محتوا طرفید.پس نوشتن این جمله ها و پرداختن به موضوع از این زاویه چندان هم بی ارتباط نیست بالاخره در بحث محتوا باید مهمتر از هر چیزی می توانیم با کاربر ارتباط برقرار کنیم و خلاصه در بخشی از آموزش‌ها چه وردپرس یا سایر دوره‌ها محتوانویسی شما متحول می‌شود چون سر و کار ما با واژه هاست این که بتوانیم آنها را به خوبی و با اقتدار به خدمت بگیریم مهم است.پس با یک تیر دو نشان زده ایم هم نمونه کاری از محتوا برایتان ارائه کردیم و هم صادقانه آنچه که هستیم و می‌خواهیم را بیان کردیم…تا یار که را خواهد و میلش به که باشد…

در خصوص دوره های آموزشی ما خوب است بدانید به خاطر این که وقت خودمان با شما هدر نرود و نیازی نباشد اعتماد سازی برای مباحث مالی ایجاد شود تصمیم گرفتیم دریافت هزینه و تسویه حساب را به پس از آموزش موکول کنیمتا خیال شما راحت باشد که هدف اصلی این آموزش‌ها صرفا تجاری نیست و قرار نیست از شما سوء استفاده مالی شود.

پس برای شرکت در دوره آموزش خصوصی نه تنها تضمین بازگشت وجه داریم بلکه فراتر از آن… یعنی ببینید آموزش دریافت کنید و اگر برایتان مفید بود و تمایل داشتید ضمن برخورداری کاملتر دستمزدهای فوق‌العاده اندکی که برای این کار مدنظر قرار داده شده را پرداخت کنید.در ارتباط با دانش پذیرانی که امکان پرداخت هزینه برای شما مقدور نیست ما تمهیداتی اندیشیده ایم تا شما بتوانید از طریق انجام پروژه هایی که خودمان برای شما می گیریم کسب درآمد کنید و هزینه آموزش تان را بپردازید.

آموزش‌هایی فراتر از یادگیری

درباره آموزش های مختلفی که به شما ارائه میکنیم به این نکته توجه کنید وردپرس قالب های وردپرس این زبان های برنامه نویسی و افزونه ها هیچ چیز برای ما اهمیت ندارد! منظورم این است که هدف نهایی برای ما مهم است اینکه شما بتوانید هر سایتی بخواهید بسازید وردپرس را درک کنید و به اصطلاح معروف فوت و فن کار را یاد بگیرید.این مهمترین مسئله در آموزش های ماست در خصوص مجازی بودن دوره های آموزشی باید به شما عرض کنم حتی اگر امکان برگزاری دوره به صورت حضوری برای ما فراهم باشد باز ترجیح می دهیم این کار را از طریق ارتباطات مجازی انجام دهیم چون واقعاً کم هزینه تر و راحت تر سریع تر و جامع تر خواهد بود و از طرفی محدودیتی ندارد پس مجازی بودن و غیر حضوری بودن آموزش ها را به معنی یک ویژگی مثبت آموزش های ما بدانید.

قالبهای وردپرس را به خدمت بگیرید

قالب ها و افزونه های زیادی وجود دارد تنظیمات مختلفی هست که اگر آنها را یاد بگیرید تا قدرتمند تر خواهد شد کسب و کار شما در آینده بدون داشتن سایت مانند یک دستفروش است که از همه جهت محدویت های فراوانی دارد.داشتن سایت اینترنتی برای هر کسب و کار و فعالیت یکی از مظاهر اصلی و اجزاء جدانشدنی از برندینگ آن کسب و کار است.

برنامه جامع آموزشی و طرح درس حساب شده

ما از ابتدا یعنی از زمانی که شما اتاق فکر کرده اید برای شما برنامه ریزی کرده ایم تا

  • دامنه
  • هاست
  • نصب وردپرس
  • ابزار ها
  • کار با دیوایس های مختلف نظیر گوشی تلفن همراه
  • قالب ها
  • افزونه ها
  • کاربرد ها و ترفند ها

سئو ، محتوانویسی و گرافیک وب

در بخش دیگری مبحث گرافیک که بسیار مهم است را مطرح می‌کنیم.در ادامه به مقوله محتوا می پردازیم.در نهایت هم سئو را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین مبحث این روزها در حد حرفه ای آن به شما ارائه می کنیم.مثال یکی از راه های اموزشی نیست تنها راه آموزش است آلبرت انیشتینآموزشهای ما مبتنی بر مثال است یعنی حتی اگر شما سواد اندکی هم داشته باشید بدون تردید در این دوره آموزشی می توانید مانند یک حرفه ای مهارت های لازم طراحی سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی را یاد بگیرید.این برای شما هزینه ای ندارد می توانید امتحان کنید به هر صورت ما کاربردی و مسئولانه با شماییم و قرار نیست از صفحات ترجمه شده راهنمای گوگل یا وردپرس چیزهایی را طبق آنچه همه می‌کنند به فارسی برگردانیم و به شما بگوییم.

اصلا چطور است یک بخش کوتاه از آموزش های ما را ببینید:

این مطلب با استفاده از برنامه صوتی تبدیل گفتار به نوشتار گوگل تهیه شده است که ایرادات نگارشی و املایی در آن وجود دارد که به همین خاطر از شما کاربر گرامی پوزش می طلبیم به زودی زمان ویرایش این نوشتار بخش‌های جامعه تری هم به آن اضافه خواهیم کرد.

برای آموزش با ما تماس بگیرید؛ در واتساپ و تلگرام پاسخگوی شما خواهیم بود. همچنین اگر دوست دارید می‌توانید از بخش پرسش و پاسخ خیلی ساده و راحت در باکس مربوط به نظرات سوالتان را بپرسید ما به شما جواب می دهیم.اما ویژگی‌ مهمی که در آموزش و تعیین سطح دوره های آموزشی اهمیت فوق العاده ای دارد پشتیبانی آموزشی است.

پشتیبانی آموزشی دائمی تضمین حرفه ای شدن شماست

آموزش های ما دارای پشتیبانی و مادام العمر آموزشی است یعنی شما را پس از اتمام دوره می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید تا مشکلات خود را مطرح کنید تا باهم حل کنیم.پشتیبانی حتی از پروژه های تجاری شما این با حل کردن به معنی آن است که اگر شما یک پروژه بگیرید ما به شما کمک میکنیم که آن را اجرا کنید؛ بدون اینکه سهمی از پروژه شما طلب کنیم اینها واقعیت‌های کار ماست چون برای کمک به کسب و کارها و هموطنان عزیز بسیار با انگیزه ایم.

بانک قالب و افزونه رایگان

همچنین بخش فوق العاده مهم و جذاب دیگر دوره های آموزشی ما این است که شما یک بانک ابزار، افزونه، قالب و نرم افزار رایگان در اختیار دارید که اگر بخواهید آن را از بازار تهیه کنید چند ده میلیون تومان باید پرداخت کنید.بانک گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در دوره های آموزشی کردپرس رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد شما دیگر لازم نیست قالب افزونه ای را که ما داریم خریداری کنید چون همه چیز به رایگان در اختیار شماست.

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن