شعر و ترانه برای آلبوم موزیک

تولید محتوای ادبی، شعر برای تولید آثار موسیقی

همکاری با آهنگساران و خوانندگان ایرانی

اگر شما یک خواننده باشید یا آهنگساز ارزش و اهمیت شعر و ترانه خوب را به درستی می دانید. نخستین عامل در موفقیت آثار موسیقی ایرانی و آلبومهای موزیک شعر است.  ترانه و شعر در یک اثر هنری اگر خوب باشد! و اصولی تولید شود، در ملودی و حتی فضای آهنگسازی هم تاثیر مثبت می‌گذارد.

ما در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن و مرکز تولید محتوای فارسی که تولید آثار ادبی را به خوبی می شناسد؛ در زمینه تولید اشعار برای ساخت آلبوم های موسیقی تجربیاتی داریم که در صورت تمایل می‌توانید پس از ارتباط مجموعه‌ای از آثار آماده ارائه ما دریافت و بررسی کنید.

در صورت تمایل چنانچه شما تمایل دارید یک اثر فاخر و ماندگار تولید کنید، علاوه بر اینکه از شعر و ملودی،  می توانید ازظرفیت‌های تیم ما در آهنگسازی نیز استفاده کنید. ما دستاورد ارزشمند سالها تجربه را اختیارتان می گذاریم.

شعر و ملودی برای آهنگ

آنچه مسلم است همراهیت به عنوان مهمترین عامل در تولید هر اثر ماندگار در شعر و ترانه نیز نقش اساسی دارد. ما همواره گوشیم آثار تولید کنیم که برای مخاطبان جذابیت داشته باشد البته در این راه نگاهمان همواره به اصول و قوانین حرفه‌ای است تا مبادا به بهانه خلاقیت از جایگاه و اعتبار علمی کار را کاهش دهیم.

به نظر می رسد برای تعامل سازنده و موفق لازم است با ما در ارتباط باشید.  از طریق شماره تلفن ۰۹۱۶ ۷۳۴ ۰۱۶۸ با ما  ارتباط بگیرید. همچنین در واتساپ یا تلگرام نیز می‌توانید به ما پیام بدهید تا درباره شعر و ترانه ای که نیاز دارید با هم گفتگو کنیم.

با سپاس و به امید موفقیت شما

شعر و ترانه برای آلبوم موسیقی
شعر و تــــرانه برای آلبوم موزیک
توسط شاعران توانمند 
 به همراه ملودی‌های جذاب
تماس تلفنی و ارتباط از طریق
واتساپ یا تلگرام  ۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸ 

برای همکاری جهت تولید محتوای صوتی، ساخت آلبوم موزیک، تک آهنگ و سرون شعر و ترانه با شماره ۰۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸ تماس بگیرید.