شعر و ترانه

اگر شما یک آهنگساز یا خواننده باشید!

اگر شما با دنیای فرهنگ و هنر  ارتباط داشته باشید و اگر در کارهای هنری و موسیقی دستی دارید، از اهمیت شعر و ترانه آگاه هستید.

شما به خوبی می دانید که شعر خوب در یک کار موسیقی  تا چه حد مهم است و چه کارها می تواند بکند!

بسیاری از افراد حتی برای نشانی دادن، ناخودآگاه از شعر آهنگ استفاده می کنند؛ مثلاً می گویند:

(کار  کوتاه از من) را شنیدی! حال آنکه عبارت (کوتاه از خاکم نمی‌آیم)  بخشی از شعر  یک آهنگ است. که امیدوارم حامد مقربی، دوستِ آهنگساز من هر چه زودتر آن را میکس و مستر کند و رامین، دوست نوازنده‌ی ما هم ویالن آن را بترکاند! و نهایتا من هم شرمنده دوستانم نشوم و بتوانم خوب آن را اجرا کنم تا ماندگار شود...

عرض می‌کردم؛ اهمیت و تاثیر شعر در موفقیت آثار هنری و خصوصا آلبوم‌های موسیقی فوق‌العاده زیاد است و تا جایی که بصورت غیر رسمی کلمات ابتدایی شعر، بصورت غیر رسمی نام آن اثر موسیقی به حساب می‌آید.

بسیاری از خواننده‌ها به خاطر شعر و ترانه‌ی خوب هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت می‌کنند و البته در مقابل هم نتایج خیره کننده‌ای دریافت می‌کنند.

شعر خوب و قدرتمند، ترانه‌ی تاثیر گذار، پله اول یک کار موسیقی موفق است! شخصا نه بعنوان یک شاعر و نه بعنوان یک خواننده بلکه بعنوان یک کارشناس تولید محتوای ادبی بارها گفتم که شعر و ترانه همان خشت اولی است که اگر معمارِ قصه آن را کج بگذارد، همه چیز را خراب می‌کند؛ کج بودن این سنگِ‌بنا ضعیف بودن شعر و ترانه کار است.

شعر و تــــرانه برای آلبوم موزیک

تــوســـط شـــاعــــران توانمــــند 

ملـــــــودی‌های جذاب

تماس‌تلفنی | گفتگو

واتساپ یا تلگرام: ۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸ 

برای همکاری جهت تولید محتوای صوتی، ساخت آلبوم موزیک، تک آهنگ و سرون شعر و ترانه با شماره ۰۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸ تماس بگیرید.

 

در واتساپ یا تلگرام با ما گفتگو کنید

یا اصلا زنــــگ بزنید، هر طور راحتید!

خیالتان هم راحت چون مشکل شعر

شما را برای همیشــــه حل می‌کـــــنیم.

و اگر بخواهید ملودی...

من عاقبت از شرم غزل می‌میرم... ای قافیه‌ها اگر حلالم نکنید...

beaver-academy-featured-class-4

شعر خوب باشد کار موفق می‌شود؛ خودتان هم می‌دانید!

فروش شعر و ترانه

تولید محتوای ادبی، فروش شعر و ترانه برای تولید آثار موسیقی

اگر شما یک خواننده باشید یا آهنگساز ارزش و اهمیت شعر و ترانه خوب را به درستی می دانید. نخستین عامل در موفقیت آثار موسیقی ایرانی و آلبومهای موزیک شعر است. ترانه و شعر در یک اثر هنری اگر خوب باشد! و اصولی تولید شود، در ملودی و حتی فضای آهنگسازی هم تاثیر مثبت می‌گذارد.

 

نمونه‌کار‌ها
تولید محتوای هنری
beaver-academy-camp-diamonds-2

توضیحات و نمونه‌ شعر

در یک فایل صوتی توضیحات کامل و چند نمونه کار جهت بررسی شما کاربران گرامی ارائه شده است. لطفا پیش از تماش تلفنی بررسی فرمایید.

خواننده چه کند!

شعر خوب با خودش تنظیم خوب و حتی ملودی خوب می‌آورد... وقتی که شعر هیچ ارتباطی با مخاطب برقرار نمی‌کند خواننده بیچاره چه کند...

بستن