تولید محتوا مبتنی بر اصول سئو و کپی‌رایتینگ

تولید محتوا ما را به دنیا امیدوار می‌کند

یادداشتی پیرامون اهمیت تولید محتوا در عرصه وب

صفحات تاریخ را که ورق میزنی پر است از وقایع و اتفاقات بد زشت و ناگواری که آبرو و حیثیت برای دنیا نگذاشته است. بحث تولید محتوا و اهمیتی که اپیدا کرده، اما ماجرای دیگری دارد.

عصر عصر محتواست- تولید محتوای ادبی
تولید محتوای ادبی

در دنیای مجازی دنیا دنیای زشت جنایتکار واقعی ما نیست! که مدام حق را به نا حق بدهد و زور و تزویر در آن حکومت کنند. در دنیای مجازی روزنه ای وجود دارد که وقتی از آن روزانه نگاه می کنی، همه چیز را منصفانه منطقی و معقول می بینی؛ انگار دوران طلایی رشد و شکوفایی بشر دوباره کلید خورده است.

اینجا عصر طلایی حکومت اندیشه در تاریخ است. در این روزهای دنیای مجازی یک قانون کلی و مقدس وجود دارد و آن هم اهمیت محتواست و حقی که دنیا برای محتوا قائل شده است.

تولید محتوای خوب نتیجه می‌گیرد

هرکس محتوای بهتری داشته باشد حق با اوست. اگر تبلیغات کنید، پول بدهید، شاید به عنوان رتبه نخست نشان داده شوید اما نشان ad بر روی پیشانی شما وجود دارد، تا همگان بدانند شما چرا بالایید؛ چرا که حق با محتوا است.

تولید محتوا و اهمیت یافتن آن در دنیای مجازی را می توان به فال نیک گرفت. آدم به آینده دنیا امیدوارتر می‌شود. دنیایی که سرشار از زشتی و پلشتی و سیاهی است و گفتم تا بوده حق به ناحق رسیده و زور و تزویر با همدستی هم عرصه را بر اندیشه و محتوا و واژه‌ها تنگ کرده اند.

امروزه در دنیای وب اگر محتوای خوبی نداشته باشید، حرفی برای گفتن ندارید. عصر محتواست و تولید محتوا به شدت مورد تاکید و تایید و احترام است.

در دنیای امروز سئو به عنوان گلادیاتوری فاتح و پیروز همه سرزمین ها را فتح کرده و پادشاهی حکیم و فرزانه به نام محتوا را بر تخت پادشاهی نشانده است. بدون آنکه خودش طمع قدرت داشته باشد.

سئو و اهمیت تولید محتوا
سئو و اهمیت تولید محتوا

 سئو و اهمیت تولید محتوا

در دنیای امروز سئو با محتوا شناخته می شود و با اینکه تجلی قدرت محتوا را در بازوان سئو می بینیم، اما حرف محتواست. سئو بدون اجازه محتوا حتی آب هم نمی خورد.

البته قصد ندارم از این ریزتر بشوم چرا که همین تصویر و زیبایی را هم می‌شود رگه‌های گنگ و تاری در آن پیدا کرد که البته چندان به چشم نمی‌آیند؛ حداقل تا این تاریخ که اواخر ۲۰۱۹ میلادی است …

خلاصه اینکه، خوشحالیم که در عصر محتوا بسر می‌بریم و به آینده این دنیای امیدواریم؛ دنیایی که برای خودش اعتباری دست و پا کرد، با اهمیت دادن به تولید محتوا وتاثیر آن در سئو در عرصه وب

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.