شعر و ترانه

اگر شما یک آهنگساز یا خواننده باشید!

اگر شما با دنیای فرهنگ و هنر  ارتباط داشته باشید و اگر در کارهای هنری و موسیقی دستی دارید، از اهمیت شعر و ترانه آگاه هستید.

شما به خوبی می دانید که شعر خوب در یک کار موسیقی  تا چه حد مهم است و چه کارها می تواند بکند!

بسیاری از افراد حتی برای نشانی دادن، ناخودآگاه از شعر آهنگ استفاده می کنند مثلا از مصرع اول شعر یک آهنگ استفاده می‌کنند.

اهمیت و تاثیر شعر در موفقیت آثار هنری و خصوصا آلبوم‌های موسیقی فوق‌العاده زیاد است و تا جایی که بصورت غیر رسمی کلمات ابتدایی یک ترانه یا شعر نام آن اثر موسیقی به حساب می‌آید.

بسیاری از خواننده‌ها به خاطر شعر و ترانه‌ی خوب هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت می‌کنند و البته در مقابل هم نتایج خیره کننده‌ای دریافت می‌کنند.

شعر خوب و قدرتمند، ترانه‌ی تاثیر گذار، پله اول یک کار موسیقی موفق است! شخصا نه بعنوان یک شاعر و نه بعنوان یک خواننده بلکه بعنوان یک کارشناس تولید محتوای ادبی بارها گفتم که شعر و ترانه همان خشت اولی است که اگر معمارِ قصه آن را کج بگذارد، همه چیز را خراب می‌کند؛ کج بودن این سنگِ‌بنا ضعیف بودن شعر و ترانه کار است.

شعر و تــــرانه برای آلبوم موزیک

ملـــــــودی‌های جذاب

برای همکاری جهت تولید محتوای صوتی، ساخت آلبوم موزیک، تک آهنگ و سرون شعر و ترانه با ما تماس بگیرید.

beaver-academy-featured-class-4

شعر خوب باشد کار موفق می‌شود؛ خودتان هم می‌دانید!

فروش شعر و ترانه نمونه‌کار‌ها تولید محتوای هنری فروش شعر و ترانه

تولید محتوای ادبی، فروش شعر و ترانه برای تولید آثار موسیقی

اگر شما یک خواننده باشید یا آهنگساز ارزش و اهمیت شعر و ترانه خوب را به درستی می دانید. نخستین عامل در موفقیت آثار موسیقی ایرانی و آلبومهای موزیک شعر است. ترانه و شعر در یک اثر هنری اگر خوب باشد! و اصولی تولید شود، در ملودی و حتی فضای آهنگسازی هم تاثیر مثبت می‌گذارد. نمونه‌کار‌ها

ما در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن و مرکز تولید محتوای فارسی که تولید آثار ادبی را به خوبی می شناسد؛ در زمینه تولید اشعار برای ساخت آلبوم های موسیقی تجربیاتی داریم که در صورت تمایل می‌توانید پس از ارتباط مجموعه‌ای از آثار آماده ارائه ما دریافت و بررسی کنید. تولید محتوای هنری

اگر می‌خواهید یک اثر فاخر و ماندگار تولید کنید، علاوه بر اینکه از شعر و ملودی، می توانید از دیگر ظرفیت‌های هنری تیم ما در آهنگسازی نیز استفاده کنید. ما دستاورد ارزشمند سالها تجربه را اختیارتان می گذاریم.

تولید محتوای صوتی

آنچه مسلم است خلاقیت چه در شعر و چه در ملودی به عنوان مهمترین عامل در تولید هر اثر ماندگار نقش اساسی دارد. ما همواره می‌کوشیم آثاری تولید کنیم که برای مخاطبان جذابیت داشته باشد. البته در این مسیر نگاهمان همواره به اصول و قوانین حرفه‌ای است تا مبادا به بهانه خلاقیت جایگاه و اعتبار علمی کار را کاهش دهیم.

با ما تماس بگیرید تا در باره شعر و ترانه و اصلاح و بهبود شعر و تکست آهنگ شما گفتگو کنیم.

beaver-academy-camp-diamonds-2

توضیحات و نمونه‌ شعر

در یک فایل صوتی توضیحات کامل و چند نمونه کار جهت بررسی شما کاربران گرامی ارائه شده است. لطفا پیش از تماش تلفنی بررسی فرمایید.

خواننده چه کند!

شعر خوب با خودش تنظیم خوب و حتی ملودی خوب می‌آورد… وقتی که شعر هیچ ارتباطی با مخاطب برقرار نمی‌کند خواننده بیچاره چه کند!

در یک فایل صوتی توضیحات کامل و چند نمونه کار جهت بررسی شما کاربران گرامی ارائه شده است. لطفا پیش از تماش تلفنی بررسی فرمایید.

چه کاری می‌توانیم برای شما انجام دهیم!

خدماتی که در  تولید محتوای ادبی، شعر و ترانه به کاربران گرامی ارائه می کنیم شامل موارد زیر است.

تصحیح اشعار و ترانه ها

شعر یا ترانه ای که دارید با کمی اصلاح و ویرایش می‌تواند به اثری فاخر و ارزشمند شود.

ممکن است شعری که دارید با ملودی متفاوت تبدیل به اثری فاخر و ماندگار شود.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن