تولید محتوا مبتنی بر اصول سئو و کپی‌رایتینگ

بیور بیلدر سایت‌ساز بی‌نظیر با دموهای آماده

همانطور که گفته شد تولید محتوا یک چرخه اقدام سه مرحله‌ای است. تالیف محتوا انتشار محتوا و توزیع محتوا افزونه بیور به درجه در واقع یک پوسته هم هست می تواند در انتشار محتوا فوق العاده به شما کمک کند تا چرخه اثربخشی مطالب شما کامل شود درباره این سایت ساز هر چه بگویم کم گفته ام.

خوب از ابراز احساسات حرفه‌ای که بگذریم خیلی خلاصه به شما بگویم یک این صفحه ساز قدرتمند است! شاید بشناسید؛ همان که عکس یک سنجاب به عنوان نماد آن است. افزونه beover builder

در منابع خارجی گفته شده این پیج بیلدر سئو بهتری نسبت به سایر برگه ساز ها دارد.

 

هم قالب هم صفحه ساز

وقتی که این برگ ساز را نصب می کنید یک قالب بسیار سبک هم برای خودش به صورت اختصاصی دارد.

در این صفحه شما سایت های آماده زیادی در اختیار دارید که کاملاً حرفه ای طراحی شده اند و با یک دکمه در هر صفحه ای که بخواهید ایمپورت می شوند.

فکر کنم هم در ژاکت و هم در راست چین می توانید تهیه کنید.

من خودم سایت های زیادی با بیور بیاور ساختم.

برخی صفحات خود ما نیز با بیور  ساخته شده است؛ اگر خواستید ببینید از طریق بخش منو به قسمت خدمات بروید و برگه های مختلفی که آنجا هست همه با این پیج بیلدر ساخته شده اند.

این برگه ساز برای بچه هایی که کار طراحی سایت می کنند و می خواهند خیلی سریع یک پیج بسازند و به مشتری نشان بدهند عالی است!

شخصا بارهای بار با نیروی دمو های آماده این افزونه و البته و صد البته! با قدرت تولید محتوا، تعجب و تحسین آدم‌های زیادی را بابت ساخت سایت و پیاده سازی استاندارد محتوا آن هم در یک چشم به هم زدن باعث شدم!

گفتم که با یک کلیک می توانید یک سایت کامل و استاندارد درون ریزی کنید و راحت آن را شخصی سازی کنید.

جالب است بدانید همه اینها را با گوشی تلفن همراه انجام دادم این افزونه صفحه ساز برای انتشار محتوا در این حد منعطف و قدرتمند است.

توضیح دیگری لازم نیست. بیور بیلدر را نصب کنید تا بتوانید سریع صفحات استاندارد و محتوای کاربر پسند منتشر کنید.

این صفحه ساز و حتی قالب محتوای ثابت خوبی هم دارد آنها را ترجمه کنید و ببینید.

 

افکت های حرکتی جذابی هم دارد که حتما تازه کارها را جذب خود می کند بدون اینکه بخاطر غیر استاندارد بودن یا سنگین بود گرافیک و انیمیشن ها به سایت بزند…

اگر تازه کار هستید که اصلا جای هیچ تردیدی نیست خوراک تان است از کار کردن با آن لذت می برید اگر هم حرفه‌ای هستید که چه بهتر یک ابزار کار بدرد بخور و قدرتمند در اختیار دارید.

احتمالاً یک آموزش ویدیویی هم برای این برگه ساز ارائه می کنیم.

سوالات خودتان را در بخش نظرات مطرح کنید با توجه به سیاست های حمایتی که ما داریم  شاید بدانید! بهتر از هر جای دیگر به سوالات شما پاسخ می دهیم.

انتشار کاربر پسند و جذاب محتوا

راستی خیلی دلم میخواهد بدانم این طرز نوشتن را می پسندید یا نه!

حس می کنم جملات کمی گنگ و پیچیده شده واقعاً این طور است یا من حساس شده ام؟🤕🤠 نمی‌دانم…اما

اما می دانم  حقیقتاً نظر شما مهم است.

جمع بندی و نتیجه گیری

این یادداشت آموزشی علاوه بر معرفی یک برگ ساز قدرتمند بنام بیور بیلدر که سرعت عمل شما را در سایت سازی بالا می‌برد؛ به انتشار محتوای جذاب و خوانا کمک می کند.

محتوا باید هم خوب نوشته شود و هم خوب منتشر شود و سپس خوب توزیع شود تا جواب بدهد! این یک چرخه اقدام مشترک برای همه‌ی محتواهاست. این را حتما می دانید؛ اگر نمی دانید مقالاتی که درباره تولید محتوا در این خصوص نوشته‌ایم را مطالعه کنید.

 

 به عشق نویسندگانی که روزانه ۱۸ ساعت کار می کنند به ما عشق بدهید. همین پایین!

از طریق دکمه های اشتراک گذاری و بخش نظرات!

  ممنون از محبت شما

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.