اخبار سایت

بررسی کمپین موفق تی پی-لینک

کالج سایت با همکاری تیم های مختلف، داستان موفقیت کمپین های سایت و اپلیکیشن های ناشر تبلیغات را برای مخاطبان منتشر می کند تا نکات آموزنده در این نمونه های موردی، به آن ها در امر تبلیغات و کسب درآمد از اپلیکیشن های موبایل کمک کند. در هر داستان موفقیت، به معرفی کوتاهی از محصول می پردازیم، سپس چالش اصلی را مطرح کرده و راه حل ارائه شده را به همراه تحلیل کارشناسی تیم های سایت می بینیم. این بار، سراغ کمپین موفق تی پی-لینک رفتیم که مدتی پیش برای معرفی محصول جدید و افزایش فروش، از شبکه تبلیغاتی سایت استفاده کرد. بسته خلاقیت (محتوای تبلیغاتی که مشتریان برای یک کمپین تبلیغات دیجیتال به شبکه تبلیغاتی ارائه می کنند) شامل ویدئوی معرفی محصول و بنر انتهایی بود:

حال که به عنوان یکی از مخاطبان این ویدئوی آنلاین با کلیت کمپین تی پی-لینک آشنا شدید می توانید برای مطالعه داستان موفقیت این کمپین تبلیغاتی فایل زیر را دانلود کنید:

 

 

بررسی کمپین های خارجی و ایرانی بازگشت به مدرسه را در کالج سایت بخوانید
  • فاطمه خورشیدی

در سایت سئو متن بخوانید  مروری بر جمعه سیاه (Black Friday) امسال، عبرتی برای یلدا
برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن