ابزار سئو

ابزار بررسی رتبه الکسا سایت

رتبه سایت خود را دربین سایت های ایران و جهان ببینید

ابزار بررسی رتبه سایت در الکسا

رنک الکسا چیزی نیست که بتوان با آن خوبی یا بدی یک سایت را تعیین کنیم اما برخلاف آنچه که معمولاً کاربران آماتور درباره الکسا می دانند باید بگویم که این رنگ چندان اعتبار ندارد با این حال الکسا برای کارهای دیگری بسیار مهم است و شما می توانید با استفاده از سایت الکسا به خوبی رقبای خود را آنالیز کرده و سایت های هم رده خود را ببینید.

بنابراین الکسا را از این جهت یعنی بررسی رقبای خود جدی بگیرید نه تعیین رتبه سایت شما در ادامه توضیحات دیگر درباره اینکه الکسا و چگونگی آن به شما کاربران عزیز ارائه می کنیم.

نخست اینکه اگر سایتتان را تازه راه اندازی کردید در ابتدا هیچ رنگی ندارید که از فعالیت شما بگذرد کم‌کم جایگاه پیدا می کنید و موتورهای جستجو و  ابزارهایی نظیر الکسا آمار شما را ثبت کرده و ارائه می‌کند .

در الکسا به دو شیوه سایت شما را آنالیز و به شما می دهد یکی رتبه سایت شما را در بین سایت های کشور و منطقه ای که در آن هستید مثلا ما در ایران هستیم و الکسا رتبه سایت های ایرانی را ارائه کرده و به ما می گوید که سایت ما چندم است و دیگری رتبه جهانی یعنی در بین کل سایت های دنیا تازه راه افتاده باشد و از جایگاه خوبی نداشته باشد معمولاً یک رتبه ۱۰ میلیونی در دنیا دارد و رتبه کشوری ندارد.

رنک الکسا

سایت های خوب ایرانی سایت هایی هستند که رتبه های دو رقمی دارند رتبه های سه رقمی نیز سایت های بعدی نیستند اما به نسبت هر چه که رنگ بالاتر میرود اعتبار سایت ها کمتر می شود با این همه شما تا رتبه هزار هم اگر باشید می‌‌توانید به داشتن سایت افتخار کنید.

این نوشتار با استفاده از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار گوگل تایپ شده است نوشته و در آن وجود دارد که به خاطر شما کاربران عزیز پوزش می طلبیم و امیدواریم به زودی با تکمیل کادر فنی بتوانیم آنها را اصلاح کنیم.

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. من از برنامه تبدیل گفتار به متن استفاده می‌کنم و ممکنه ایرادات نگارشی زیادی در مقالاتم وجود داشته باشه؛ که لازمه عذرخواهی کنم. اما این روزها سی‌تی‌آر و بانس‌ریت و نرخ تبدیل... مثل خوره به جان واژه‌ها افتادن؛ قلم‌های نجیب و شرافتمند باید از کلمه جانبداری کنن!... و من از حضورم در وب، همین قصد رو دارم، حمایت از امپراتوری واژه‌ها. همین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن