سئو و خواناییمحتوای متنی

اپلیکیشن سندنگار گوگل ابزار تولید محتوا

از سندنگار یا گوگل داکس استفاده کنید با قابلیت‌های کم نظیر!

نکات برگزیده مطلب
  • یافتن و جایگزینی یعنی متنی را با متنی دیگر به صورت گروهی عوض کنید غلط گیر خودکار تعداد کلمات استفاده شده و به اشتراک گذاشتن محتوا با دیگران به گونه ای که آنها امکان تغییر و ویرایش محتوا را داشته باشند و قابلیت های فوق العاده دیگر از ویژگی‌های سندنگار گوگل است شما می توانید با گوشی تلفن همراه خود محتوا های تان را بنویسید و ویرایش کنید.

برای دیدن این ویدیو آموزشی باید بتوانید به یوتیوب وصل شوید!

https://youtu.be/yLVLQi5QyYw

سندنگار یا گوگل داکس یکی از ابزارهای کاربردی ویرایش متن در فضای اندروید است که می‌توانید از آن برای تولید محتوا استفاده کنید. این ابزار قابلیت‌های زیادی دارد که در این نوشتار آموزشی از سایت سئو متن توضیح داده‌ام.

ویرایش متن با گوگل داکس
ویرایش متن با گوگل داکس

از جمله قابلیت‌های سندنگار یافتن و جایگزینی کلمات حتی به صورت گروهی (کلمه یا جمله‌ای را انتخاب کرده و آن را به جمله دیگری تغییر دهید)، غلط گیر خودکار، کاوش در اینترنت بدون این که نیاز باشد وارد مرورگر دیگری شوید، تعداد کلمات متن نوشته شده و به اشتراک گذاشتن محتوا با دیگران است. البته در قسمت اشتراک گذاشتن می‌توانید تعیین کنید که فرد مورد نظر امکان تغییر و ویرایش محتوا را داشته باشد یا خیر.

با سندنگار به راحتی می‌توانید با گوشی تلفن همراه محتواها را نوشته، ویرایش و چاپ یا انتشار کنید.

کار با سندنگار گوگل
کار با سندنگار گوگل

یکی از قابلیت‌های سندنگار که پیشتر به آن اشاره کردم این است که به شما امکان می‌دهد به صورت آنلاین هر جا که خواستید وارد گوگل شوید و متنی را انتخاب کرده و در نوشته خود درج کنید.

سندنگار ابزار تالیف متن

در سندنگار امکان درج تصویر، جدول و حتی پیوند نیز وجود دارد. به هر متنی که بخواهید می‌توانید پیوند اضافه کرده و حتی نشانه گذاری کامل متن را نیز انجام دهید.

سندنگار گوگل یک ابراز ایده‌آل برای ویرایش متن و محتوای شماست. این ابزار به صورت آن تایم محتوای شما را ذخیره می‌کند؛ حتی اگر گوشی در حین کار خاموش شود.

در سایت سئو متن بخوانید  مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست و چه وظایفی دارد؟

اگر می‌خواهید در بحث تولید محتوا اتوماسیون سازی داشته باشید، از این ابزار مفید که کار کردن با آن بسیار آسان است استفاده کنید. ابزاری که می‌توانید در گوشی همراه‌تان همیشه همراه خود داشته باشید.

قابلیت کاوش متن در سندنگار

به شما توصیه می‌کنیم قابلیت های سندنگار را بررسی کنید و پیش از آن که محتوای خود را بنویسید عناوین و سرفصل های موضوع مورد نظر را فهرست کنید و همانگونه که در قابلیت کاوش در فیلم آموزشی دیدید برای سر فصل هایی که نوشته اید از اینترنت مطلب جمع آوری کنید.

این ابتدایی ترین و ساده ترین شیوه گردآوری یک محتواست. اصلا هم نگران این نباشید که آیا آنچه تولید می کنید تالیف است یا کپی از محتوای دیگران. البته به یک شرط به شرط این که بهترین ها را در رابطه با موضوعی جمع‌آوری کرده باشید. با توجه به شناختی که از فضای محتوایی وب فارسی دارم به سرعت به شما می گویم اگر بتوانید موضوعات خوب را درست دسته بندی کنید و دقیقا همان چیزی را که در تیتر می‌گوید به مخاطب ارائه کنید نه تنها کپی و بازنویسی نکرده‌اید، بلکه خدمت بزرگی به کاربران فارسی زبان انجام داده‌اید.

تالیف متن بصورت آنلاین در گوگل داکس

محتوای فارسی از بی نظمی ها و ناهماهنگی بین متن و عنوان به شدت رنج می برد و همین مسئله باعث شده است که کاربران نتوانند آن چیزی را که می‌خواهند پیدا کنند. در واقع اینترنت با همه قدرت و قابلیت هایی که دارد برای ما آنگونه که باید کاربرد فوق العاده خود را از دست داده است. در این باره در محتوای دیگر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در سایت سئو متن بخوانید  اصول نوشتن عنوان مطالب و روش تیترنویسی

برای دریافت خدمات تولید محتوا به سایت تجاری ما سر بزنید. در آنجا آموزش های خوبی هم در خصوص تولید محتوا ارائه کرده ایم.

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن