تولید محتوا مبتنی بر اصول سئو و کپی‌رایتینگ

اهمیت تولید محتوای ویدیویی

شرایط سفارش موشن گرافی، انیمیشن، نمونه‌کارها و قیمت

تولید محتوای ویدیویی از ضرورت‌های کسب و کار امروز دنیای وب است. چرا باید ویدیو تولید کنیم؟ چون کاربران سایت های فارسی علاقه زیادی به ویدئو دارند. البته ویدئو در همه دنیا محبوب است و ما در یک کلیپ ویدیویی می‌توانیم اطلاعات بسیار زیادی را با تاثیر فوق العاده به کاربران ارائه کنیم.

هزاران صفحه متن نوشته می شود، صدها ساعت سخنرانی ایراد می‌گردد و آب از آب تکان نمی خورد! اما یک کلیپ چند دقیقه ای غوغایی به پا می‌کند که حتی تصور آن دور از انتظار است.

راستش من همگام سازی اینستاگرام را غیر فعال کرده‌ام. چون هر وقت به اینستاگرام میروم تا چند ساعت من را مشغول کلیپ‌های جذاب خود می‌کند.

موشن گرافیک و کلیپ ویدیویی
موشن گرافیک و کلیپ ویدیویی

این جذابیت اینستاگرام کافی بود تا من و دوستانم با همه اهمیتی که برای این شبکه اجتماعی قائل بودیم، برنامه ریزی منسجم تری برای تولید محتوای ویدیویی و به طور خاص ویدیو های کوتاه و موشن گرافیک انجام دهیم.

خدمات تولید محتوای ویدیویی، انیمیشن و موشن گرافیک با قیمت استثنایی در راستای حمایت از کسب و کارهای ایرانی

یوتیوب بخاطر ویدیو قدرتمند شد

سایت یوتیوب را همه می شناسیم. یک امپراطوری قدرتمند و مستقل از ویدیو ها که حتی در سرچ انجین مستقلی برای خود دارد. یوتیوب متعلق به گوگل است و جزو برترین و محبوب‌ترین و همچنین پردرآمدترین سایت‌های دنیا قرار دارد.

 

آپارات سایت ویدیویی شماره یک ایران

آپارات هم که یک سایت اشتراک گذاری ویدئو در ایران است، جایگاه نخست را در بین سایت های ایرانی به خود اختصاص داده است.

 

موفقیت اینستاگرام یعنی فقط ویدیو جواب می‌دهد!

اگر در ابزار گوگل ترندز، عبارت اینستاگرام را با سایر شبکه‌های اجتماعی مقایسه کنید خواهید دید که چه محبوبیتی دارد.اینستاگرام یکی از سرگرمی های میلیون ها ایرانی محسوب می شود.

 

البته برای همه سرگرمی نیست. اینستاگرام برای خیلی ها محل درآمد مهمی محسوب می شود. برای عده ای هم یک ابزار تبلیغاتی و رسانه ای بسیار تاثیر گذار.

درباره قدرت محتوای ویدیویی همین بس که حتی مراجع رسمی و شخصیت‌های سیاسی نیز این تاثیرگذاری را به رسمیت شناخته و نسبت به محتوایی که در آن منتشر می‌شود، واکنش نشان می‌دهند؛ تکذیب می کنند، کمپین به راه می‌اندازند و…

خلاصه اینستاگرام قدرتمند است و این قدرتمندی یک دلیل بیشتر ندارد و آن هم استفاده این شبکه اجتماعی از ابزار رسانه ای تاثیر گذار و جذابی به نام ویدئو است.

 

با ساخت انیمیشن حرفه‌ای سیل بازدید کنندگان به سمت شما سرازیر می‌شود

اینستا به صورت پیش فرض به شما اجازه می دهد یک دقیقه ویدئو پخش کنید. البته شما می توانید کلیپ های ویدیویی با زمان بیشتر هم پخش کنید، اما مبنا بر همین ۶۰ ثانیه است. اگر مشتریان و بازدیدکنندگان را با ویدیوهای حرفه‌ای جذب نکنیم کسی تعهدی به play کردن ما ندارد.

تولید ویدیو و موشن موثرترین رسانه در مارکتینگ

بنابراین کار چندان سختی نیست که حدس بزنیم ویدیو های کوتاه محبوبیت تاثیر و موفقیت بیشتری دارند. همان نکته‌ای که ما در خدمات تولید محتوای ویدیویی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن کسب و کارها و سایت های فارسی زبان با هوشمندی و دقت فراوان سعی در اجرای آن داریم. یعنی تولید محتوای ویدیویی کوتاه، ساخت موشن گرافیک، ساخت تیزر و نیز خدمات تولید ویدیو های آموزشی

محتوای ویدیویی که ما تولید می کنیم دارای یک نوار تبلیغاتی ثابت هستند که البته پیام اصلی پروژه را بر روی آن درج می کنیم؛ مثلا شماره تماس، آدرس سایت، قیمت یا … که انتخاب آن هم بر اساس نظر مشتری است، اما در حاشیه نوار نام گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در ابعاد بسیار کوچک و متناسب طرح حک می‌شود.

اگر از قیمت تولید محتوای ویدیویی اطلاع داشته باشید، حتماً می دانید که انجام پروژه تولید محتوا برای اینستاگرام، ساخت موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی بسیار پرهزینه است.

خدمات ساخت کلیپ و موشن گرافیک ارزان

تعرفه قیمت ما برای تولید این ویدئوها بسیار اندک است. این تخفیف استثنایی در راستای حمایت از کسب و کارهای ایرانی و سایت های فارسی زبان و همچنین مشارکت تبلیغاتی ما در پروژه‌ها لحاظ شده است.

این کار به هیچ وجه پروژه را مختل نمی‌کند. به نظر ما و بر اساس نظر سنجی های انجام شده این امتیاز در مقابل ویژگی های فوق العاده استثنایی و قیمت ناچیزی که خدمات ما دارد عادلانه و منطقی بنظر می‌رسد.

نمونه‌کارهای ما را ببینید و در صورت نیاز از طریق واتس آپ یا تلگرام به ما پیام بدهید تا توضیحات بیشتری به شما ارائه کنیم.

دو ویژگی اصلی موفقیت تولید محتوای ویدیویی ما

  • متن خوب و هدفمند
  • اجرای حرفه‌ای و خلاقانه

متن هدفمند، جذاب و تجاری، به گونه‌ای که با جامعه مخاطبان شما ارتباط موثر برقرار کند؛ در کنار این جلوه های ویدیویی و انیمیشن های حرفه‌ای‌ نوید بخش تاثیر گسترده تولید محتوای ویدیویی، پست‌های اینستاگرامی و موشن‌هایی است که در گروه فرهنگ و تمدن به کسب و کارها ارائه می‌کنیم.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.