سئو و خوانایی

چگونه با ارسال ایمیل در وردپرس محتوا منتشر کنیم؟

ما مطالبی تحت عنوان پکیج انتشار محتوا در وردپرس بعنوان یک بسته آموزشی در سایت سئو متن منتشر کردیم که به ما کمک می‌کند خیلی راحت مطالبتان را در وردپرس منتشر کنید.

محوریت کار با انتشار مطلب از طریق گوشی تلفن همراه بود. یعنی این که بتوانید با موبایل سایت وردپرسی خود را مدیریت کنید.

یکی دیگر از قابلیت های خوب مربوط به انتشار محتوا، امکان انتشار مطلب با استفاده از ارسال ایمیل است.

یعنی شما ایمیل بفرستید و مطلب در سایت شما منتشر می شود.

این کار از قابلیت‌های جدیدی است که در وردپرس اضافه شده است. آموزش این کار را را خودمان ننوشتیم اگر می‌خواهید سریع به سراغ آموزش بروید، اسکرول کنید‌ آخر صفحه…

اگر هم می‌ایستید با هم برویم که چه بهتر… خب خوبید دیگه؟!

چیه تا حالا یه غریبه حالتو نپرسیده؟! میگم شاید یه روزی برسه امکان انتشار محتوا از طریق فکر فراهم بشه، یعنی فکر کنی به یه چیزی، منتشر شه! حالا تا اون روز، شیوه‌های فعلی رو پیش بریم تا بینیم…

انتشار محتوا
تصاویر ویژگی های دوره آموزشی و کارگاه مهارت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

آموزش انتشار مطلب با استفاده از ارسال ایمیل پیچیدگی زیادی ندارد، با این حال همه کارهایی را که باید انجام دهید از طریق لینک زیر در اختیارتان قرار داده ایم.

انتشار درست محتواهای دیگران!

همانطور که می دانید یکی از اهداف ما نهادینه کردن اشتراک گذاری های صحیح و حمایت از نویسندگان و سایت های تولید کننده محتواست.

ما در مباحث مختلف آموزش تولید محتوا همواره گفته‌ایم که ممکن است در اینترنت امکانات و محتواهای زیادی وجود داشته باشد اما به دلیل آنکه درست دسته‌بندی نشده اند، استفاده چندانی از آنها نمی شود.

در سایت سئو متن بخوانید  تولید محتوا ویژه سئوکاران و وبمستران

اینکه ما پکیجی تحت عنوان تکنیک ها و راهکارهای انتشار محتوا ارائه کرده‌ایم یعنی همه مباحثی که به انتشار محتوا مربوط می شود را یکجا جمع کرده تا کاربران بتوانند راحت آنها را بررسی کرده و از آن ها استفاده کنند.

این کار که نوعی گردآوری محتوا به حساب می‌آید و یک شیوه کارآمد از تولید محتوا است.

واقعاً خودخواهی و بد سلیقگی است که وقتی محتوایی خیلی خوب تولید شده و زحمت آن کشیده شده بخواهیم دوباره روی آن وقت بگذاریم و صرفاً به خاطر اینکه به نام خودمان باشد، از اول آن را بنویسیم.

چه کاری است! همان محتوا را که دیگران تولید کردند به نام خودشان منتشر می‌کنیم و مطالبی که نیاز است به آن افزوده شود را به آن می افزاییم. این طور هم اهداف سئو و انتشار محتوای خودمان را به دست می آوریم و هم به بهبود فضای تولید محتوای فارسی کمک می کنیم.

بحث مدیریت سایت با گوشی موبایل، مدیریت کامل وردپرس در اپلیکیشن داهاتو وردپرس منیجر و آموزش گوتنبرگ و همچنین کار با قابلیت مخابره که بصورت افزونه press this  و همچنین انتشار محتوا با استفاده از فایل وورد (Docx) در اختیار کاربران قرار دارد از جمله مباحث این پکیج کاربردی، یعنی پکیج مهارت انتشار محتوا است که در صورت نیاز می توانید فیلم آموزش این مباحث را ببینید.

منبع مستقیم آموزش از طریق سایت سئو متن:

چگونه با ایمیل به سایت وردپرسی محتوا بفرستیم؟

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن