ابزار سئو

ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی سایت

ببینید کلمات کلیدی شما چه جایگاهی در گوگل و یاهو دارند

شما وارد یک رقابت می ‌شوید! و در کلمات کلیدی خاصی با دیگران رقابت می‌کنید. حال پس از مدتی می خواهید ببینید که رتبه کلمه های کلیدی شما چند است. بسیار خب ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی سایت سئو متن به شما کمک می‌کند. آیا در بین ۵۰ سایت اول گوگل هستید یا نه. سایر موتورهای جستجوگر چطور؟! شما با استفاده از این ابزار می توانید بررسی کنید که در بین نتایج گوگل یا در بین نتایجی که یاهو برای کلمات کلیدی در نظر می گیرد کجای این نتایج قرار دارید.

این ابزار می تواند به شما کمک کند تا برنامه ریزی دقیق تر و هدفمند تری داشته باشید.

 یکی از لذت های سئو در این است که شما رشد کلمه های کلیدی خودتان را ببینید. در همین رابطه  به نظر می رسد ما نیاز به یک ابزار داریم که کلمه های کلیدی سایت مان را در آن وارد کنیم و به ما بگوید که در گوگل و یاهو جایگاهی در اختیار داریم.

keyword position checker

ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی سایت

ابزار بررسی رتبه کلمه کلیدی

سایت سئو متن مجموعه ابزار های حرفه ای سئو را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با استفاده از آن ها سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه کنید. تا در نهایت سئو خوبی داشته باشید. این ابزار ها که تماماً تست شده و کاملاً دقیق کار می کنند. از خدمات رایگان گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن، که به کاربران فارسی زبان ارائه شده است، می‌توانیم به ابزار بررسی محتوای کپی اشاره کنیم که به شما کمک می کند محتوای کپی را از غیر آن تشخیص دهید البته ابزارهای دیگری نیز در مجموعه ابزار های حرفه ای سئو سایت سئو متن وجود دارد که کاربرد هر کدام را در صفحه مخصوص به خود می توانید مطالعه کنید.

ابزارهای مهم و کاربردی دانش سئو

همچنین درباره هرکدام از این امکانات و ابزارها توضیحاتی نیز در اختیارتان قرار داده ایم که می‌تواند در دانش سئو شما بسیار تاثیر گذار باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که از مجموعه اصطلاحات تخصصی سئو یا دایره المعارف که برای تعریف  امکانات و تکنیکهای سئو در اختیارتان قرار داده‌ایم بازدید کنید. کلیه تعاریف تخصصی دانش سئو را در محتوای این مقاله مطالعه کنید. این مجموعه اصطلاحات تخصص جامع درباره همه تعاریف و اصطلاحات مورد نیاز شما در تولید محتوا و سئو کردن آن توضیحات مفیدی در اختیار شما قرار می دهد. این منبع بسیار کاملی برای یادگیری سئو است.

 

ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی سایت

User Rating: 3.95 ( 1 votes)
برچسب ها

seoman

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا