مقالات تولید محتوا

آموزش تولید محتوا | مفاهیم | جلسه اول + فیلم

تعریف محتوا و پرداختن به ابعاد دقیق آن در این فیلم آموزشی به شما کاربران ارائه می شود

نکات برگزیده مطلب
  • محتوا چیست
  • تعریف دقیق و کامل از محتوا و پرداختن به ابعاد مهم آن
  • هدف محتوا دستاورد محتوا مخاطب محتوا ساختار محتوا سه و طبقه بندی در موتورهای جستجوگر

آموزش تولید محتوا جلسه اول

برای یادگیری تولید محتوا ابتدا باید تعاریف را بیاموزیم، در این فیلم آموزشی تعریف دقیق و جامع از محتوای دیجیتالی ارزشمند به کاربران ارائه کرده‌ایم آنچه که در این ویدیو آموزشی تحت عنوان نخستین جلسه آموزش تولید محتوا مشاهده می‌کنید پرداختن به اهمیت هدفمندی ارزش آفرینی شناخت مخاطب و دستاوردهایی که باید برای مخاطبان داشته باشد در کنار  ساختار محتوایی و بهینه بودن برای موتورهای جستجوگر است.

 با توجه به با توجه به تعریف دقیقی که درباره محتوا ارائه کردیم اگر می‌خواهید محتوا تولید کنید باید به این سرفصل های مهم توجه داشته باشید. همچنین شما کاربران گرامی باید توجه داشته باشید که درک درست و کامل مفاهیم همواره می تواند تاثیر بسیار زیادی در عملکرد و نتیجه نهایی کار داشته باشد. به عبارت دیگر وقتی که شما مفاهیم بنیادین تولید محتوا را می آموزید میتوانید در هر موضوعی که بخواهید محتوا تولید کنید و این مسئله یکی از ضروریات مبحث آموزش تولید محتوا است تفهیم مفاهیم

شما با این فیلم‌های آموزشی یک محتوا نویس حرفه‌ای خواهید شد

 در این دوره در این دوره آموزشی به معرفی دانشنامه جامع علمی کاربردی تولید محتوا و نکاتی که در آن منتشر شده است اشاره کرده‌ایم این دانشنامه در حال تدوین بوده و بخش هایی از آن در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن منتشر شده است. شما می توانید مباحث مربوطه را از طریق صفحه اختصاصی این دانشنامه مطالعه کنید به زودی مباحث تکمیلی مربوط به تولید محتوا در در ادامه مباحث مطرح شده منتشر خواهد شد تا یک دانشنامه جامع پیرامون تولید محتوا تدوین گردد.

این اثر بنیادین و جامع که تحت عنوان دانشنامه محتوای وب فارسی ارائه شده است بخش‌ها و سرفصل های آموزشی مختلفی دارد که مهمترین آن بخش اصول، ساختارها، مفاهیم و نقش ها است.

  • اصول تولید محتوا
  • ساختار های محتوای
  • نقش ها و کارکرد ها
  • تعاریف و مفاهیم

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن ضمانت میکند شما با بررسی دقیق این دوره های آموزشی  محتوا نویسی را به خوبی خواهید آموخت.

www.seomatn.ir

 

برچسب ها

کارشناس

کارشناس تولید محتوا و مدرس دوره‌های توسعه وب. برای همکاری با کسب و کارهای هدفمند، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگانی که به اندک دانش و تخصص من و دوستانم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن نیاز دارند بسیار با انگیزه‌ایم. همین ضمنا من از برنامه تبدیل گفتار به نوشتار برای تهیه مقالات استفاده می‌کنم؛ بخاطر اشکالات نگارشی عذرخواهی می‌کنم؛ امکان ویرایش بسیار دقیق فراهم نیست. توصیه من به شما استفاده از فایل‌های صوتی سایت است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن