آموزش‌ خصوصی مهارت

17

اگر می‌خواهید از اینترنت درآمد کسب کنید برای این کار باید راه اندازی سایت و فروشگاه و تخصص‌های مربوطه را بیاموزید! شما باید‌ سئو، وردپرس، گرافیک، تولید محتوا، کلیپ سازی و بسیاری مهارت‌های کاربردی را بلد باشید آن هم در حد حرفه‌ای، که بتوانید رقابت کنید و کارتان را توسعه دهید. اما یادگیری همه اینها نه ممکن است و نه منطقی…

بهترین راه همین است که همزمان به صورت فشرده هم یاد بگیرید و هم پروژه هایتان را با کمک مدرس تان انجام دهید و به پیش ببرید.

در چنین شرایطی لازم است مدرس شما کمی بیشتر از آنچه که در تدریس باید وقت بگذارد، برای شما وقت صرف کند.

ناگفته نماند که هر کسی نمی‌تواند در دوره آموزش خصوصی یاد بگیرد؛ چون برای یادگیری نیاز به زمان و حوصله بیشتری دارند. پس قبل از اینکه بخواهید به دنبال آموزش خصوصی باشید ویژگی‌های روحی و توانایی خود را بررسی کنید.

اگر بخواهید برای انجام کارهایتان نیرو استخدام کنید: چنین تصمیمی حتی اگر بودجه کافی داشته باشید با توجه به هزینه‌ها و زمانی که مدیریت نیروها آن از شما می‌گیرد، منطقی به نظر نمی‌رسد.

مهارت تولید محتوا و سئو را بیاموزید

برای این کار باید فقط چیزهایی که لازم دارید را بیاموزید. یعنی همه مهارت‌هایی که برای سودآوری سایت یا کسب درآمد از اینترنت لازم دارید. همان سرفصل‌هایی که شما را استاد تولید محتوا می‌کند؛ سئو شما را عالی می‌کند و ورد پرس و…

این مسئله شدنی است به شرطی که یک مدرس کاربلد و حرفه‌ای بالای سر کار باشد تا هیچ آموزش و نکته ای از قلم نیفتد و در کنار این آموزش کارتان هم انجام شود.

وقتی یک حرفه‌ای کنارتان داشته باشید راه را بلد است و بخوبی چک لیست موفقیت شما را تنظیم می‌کند.

البته ما در حال تدوین و تکمیل بسته های آموزشی و محتوای سایت هستیم و این مهم به زودی به انجام می رسد با این حال اگر برای تهیه این بسته‌های آموزشی مشکل دارید جای نگرانی نیست. به ما پیام دهید ما کد اعتماد و همکاری به شما می‌دهیم تا شما کارتان را انجام دهید و بعد هزینه ما را پرداخت کنید.

از آنجایی که به اثر بخشی آموزش‌ها اطمینان داریم مطمئنیم بزودی کار شما به نتیجه می‌رسد و شما هزینه ما را پرداخت می‌کنید!

همچنین اگر می‌خواهید از کیفیت آموزش و خدمات ما طمئن شوید و بعد هزینه را پرداخت کنید، می‌توانید بدون پرداخت وجه محصول را بصورت کامل دریافت کنید و پس از اطمینان از کیفیت محتوای آموزشی هزینه آن را پرداخت کنید. به این منظور با ما ارتباط بگیرید و کد اطمینان دریافت کنید.

هرگونه امکان، دسترسی، بهینه‌سازی و آموزش و مهارتی که نیاز دارید تقاضا دهید، تا متناسب با زمینه کاری شما با روش تدریس کارآمد و پشتیبانی مسئولانه گروه فرهنگ و تمدن برایتان تهیه و در اختیار شما قرار دهیم. آیا این برای موفقیت شما کافی است!

شما قصد دارید در دوره آموزش خصوصی شرکت کنید تا مهارت‌هایی که بلد نیستید را یاد بگیرید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست و انواع و اقسام امکانات را دارد.

با وردپرس به طرز عجیب و گسترده‌ای همه کار می‌توانید بکنید؛ کافی است آنها را بشناسید و بدانید چگونه از آنها استفاده کنید.

شاید باورتان نشود که می‌توان با همین امکانات رایگان وردپرس از طریق مخزن در دسترس شماست.

سایت‌های فوق حرفه‌ای ساخت و امکاناتی که تاکنون برای آن صدها هزار تومان پول خرج کرده اید را به راحتی به خدمت بگیرید.

آموزش خصوصی وردپرس، سئو و محتوانویسی

اینها توانایی چگونه برایتان فراهم می‌شود؟! بدون شک به جز در یک فضای آموزشی کاربردی و کارگاهی نمی‌توان مهارت سایت سازی را آنگونه که باید، به دیگران یاد داد.

بسیاری از مشکلات نه با جستجو حل می‌شود نه کلاس!

بسیاری از اطلاعات خیلی ساده را نمی‌توان براحتی آموخت. در واقع پاسخ بعضی از پرسش‌ها را در هیچ جستجو یا دوره آموزشی نمی‌توان پیدا کرد. از طرف دیگر گاهی ممکن است فردی بخواهد به شما یاد بدهد اما این قدرت را نداشته باشد یعنی دانش و توان فنی و آموزشی برای آموزش به شما را نداشته باشد همه این ها در نتیجه نهایی تاثیر دارد.

 

پیوند عمیق وردپرس و تولید محتوا

شما نمی‌توانید وردپرس‌کار باشید اما هیچ چیز از تولید محتوا ندانید، چرا که اساسا این سایت ساز یعنی وردپرس، برای انتشار محتوا است و حتما می‌دانید شما با یک سیستم مدیریت محتوا طرفید.

آموزش‌هایی فراتر از یادگیری

درباره آموزش‌های مختلفی که به شما ارائه میکنیم هدف نهایی برای ما مهم است اینکه شما بتوانید هر سایتی بخواهید بسازید وردپرس را درک کنید و به اصطلاح معروف فوت و فن کار را یاد بگیرید. این مهمترین مسئله در آموزش‌های ماست.

 مجازی بودن دوره‌های آموزشی

حتی اگر امکان برگزاری دوره به صورت حضوری برای ما فراهم باشد باز ترجیح می‌دهیم این کار را از طریق ارتباطات مجازی انجام دهیم.

چون کم هزینه‌تر سریع‌تر و مفید‌تر خواهد بود. پس مجازی بودن و غیر حضوری بودن آموزش‌ها را به معنی یک ویژگی مثبت در آموزش‌های ما بدانید.

قالب‌ها و افزونه‌های فراوانی برای امکانات مختلف وجود دارد که اگر آنها را یاد بگیرید قدرتمند‌تر خواهید شد و سایتی کارآمد خواهید داشت.

کسب و کار شما در آینده بدون داشتن سایت مانند یک دستفروش است که از همه جهت محدویت‌های فراوانی دارد. داشتن سایت اینترنتی برای هر کسب و کار و فعالیت یکی از ابزارهای جدانشدنی برندینگ است.

برنامه جامع آموزشی و طرح درس حساب شده

ما از برای آموزش‌هایی که به آن نیاز‌دارید و باید یاد بگیرید برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌ایم و طرح درس کاملاً هدفمندی برای آموزش سریع و با کیفیت تدوین کردیم. برخی سرفصل‌های آموزشی شامل موارد زیر است.

  • دامنه
  • هاست
  • نصب وردپرس
  • ابزار ها
  • کار با دیوایس‌های مختلف نظیر گوشی تلفن همراه
  • قالب ها
  • افزونه ها
  • کاربرد‌ها و ترفند ها
  • سئو ، محتوانویسی و گرافیک وب

در بخش دیگری مبحث گرافیک که بسیار مهم است را مطرح می‌کنیم.در ادامه به مقوله محتوا می‌پردازیم.در نهایت هم سئو را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین مبحث این روزها در حد حرفه ای آن به شما ارائه می‌کنیم.

مثال یکی از راه‌های اموزشی نیست تنها راه آموزش است.

آلبرت انیشتین

آموزش‌های ما مبتنی بر مثال است یعنی حتی اگر شما سواد اندکی هم داشته باشید بدون تردید در این دوره آموزشی می‌توانید مانند یک حرفه‌ای مهارت‌های لازم طراحی سایت، ساخت فروشگاه اینترنتی، محتوانویسی گرافیک تجاری را یاد بگیرید.

ما کاملا کاربردی و مسئولانه با شماییم. قرار نیست از صفحات ترجمه شده گوگل یا وردپرس چیزهایی را طبق آنچه رایگان هم در دسترس شما هست به فارسی برگردانیم و به شما ارائه کنیم!

بانک قالب و افزونه رایگان

همچنین بخش فوق العاده مهم و جذاب دیگر دوره‌های آموزشی ما این است که شما یک بانک ابزار، افزونه، قالب و نرم افزار رایگان در اختیار دارید که اگر بخواهید آن را از بازار تهیه کنید چند ده میلیون تومان باید پرداخت کنید.

بانک گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در دوره‌های آموزشی وردپرس رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شما دیگر لازم نیست قالب افزونه ای که لازم دارید را خریداری کنید چون همه چیز به رایگان در اختیار شماست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.